Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik éri meg jobban? Melyik...

Melyik éri meg jobban? Melyik a jobb? Need for speed the run, Froza motorsport 4, Dirt 3? Kérem indokoljátok meg.

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 19:50
 1/2 anonim válasza:
forzát nemismerem mert nincs pc re, nfs the run az lényegében folyamatos száguldok és 100 akárhány emberből elsőként kell odaérnem usa másik felére változatos tájakon, jó kocsikkal, nekem kicsit furcsa irányítással, a dirt 3 az rally, fullos kocsikkal dx 11 grafikával, sok versenyen kívüli akadály és ügyességi pályával mint pontszerzés, driftelés hegyről le, meg daruk oszlopok körül zárt pályán. the runba nem törik olyan nagyon a kocsi, dirt 3 ban jól törnek a köcsik elég élethű is. amugy mindhárom fullos grafikával rendelkezik. szerintem dirt 3 éri meg. a run nekem unalmas volt túl monoton. a dirt változatosabb. a forza az xboxra van csak asszem és az pályaautó verseny ha olyat akarsz akkor nfs shift /shift2
2012. márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tuti hogy a Dirt3
2012. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!