Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A The Sims 3 Gold Edition-ban...

A The Sims 3 Gold Edition-ban hogy lehet beállítani a magyar feliratot? Oroszul nem a legkönnyebb a játék.

Figyelt kérdés
Letöltöttem a játékot, megy is, csak orosz a felirat, így még kilépni is nehéz volt belőle. A fájlokhoz volt egy Magyar64 feliratú kis ikon, amit állítólag kulcsként hozzá is adott, de még mindig orosz feliratú. Honnan szerezhetnék magyar feliratot?
2012. márc. 31. 23:46
1 2 3 4 5
 21/50 keepcalmandcarryon válasza:
Jujj elnézést egy kicsit el írtam:).Szóval azt akartam kérdezni hogy megnyitottam a mappákat és mindegyik HU és hu-HU-ra volt állítva, ezután elindítottam a játékot, de még mindig orosz:S.Ötlet?
2012. jún. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim válasza:
Helo én nem letöltöttem a játékot hanem ugy küldték át HDD-ről de nekem is megy nekem nem is a nyelvvel van gond hanem nem indul el nem tudom telepíteni mivel 32bit-es a gépem csak telepítés után tudom beállítani magyarra ezért nem tudom mit kell csinálni mert rá kattintok a telepítésre és akkor ott van (oroszul) hogy tovább rámegyek a de a következönél kérdezi hogy hová akarom telepíteni és ott már nem tudok a továbbra kattnitani ott mit kell csinálni?
2012. júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
Hát válaszd ki, hogy hova szeretnéd telepíteni:) Biztos vannak opciók, vagy egy kis görgős sáv.
2012. júl. 2. 20:58
 24/50 anonim válasza:

Hát nekem nagyon nagyon nem mutatja azt a regedit-es izét mert a futtatást nekem így hozza ki: futtatás ezzel... vagyhogy és vmi regisztrációt hoz ki oda is beirtam ezt a regedit-es izét és semmi, az igaz h jelszót nem írtam de jaj help!:/ valakisegííítseeen!:(



ITT A VÁLASZ! Remélem tudtam segíteni.


Ha 64 bitesre telepíted és rákattintasz 2-szer a Magyar 64-reg file ra,egyből magyar lessz a játék.


Ha 32 bitesre telepíted neked kell szerkeszteni hogy magyar,vagy Angol,stb legyen.


Startmenű,Futtatás, beírod - regedit,ok

Megkeresed a HKEY_LOKAL_MASHINE,SOFTWARE,Sims - kimásolod az asztalra,klikk szerkeszt és az összes ru-RU átírod hu-HU - ra mindet,ha kész mented.

Katt rá 2 szer és már Magyar is.


Igy néz ki: [link]



Ha 64bitesen a reg fájl-t beraktad, de nem indul a játék, akkor újra kell telepíteni, és a 32bites rendszernél való magyarítással kell magyarrá tenni!

2012. júl. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim válasza:
bocsi a végére nem akartam azt a segítségetxd:) de az nekem nem használt:/
2012. júl. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim válasza:
Én mikor letöltöttem feltettem átirtam regedit-el HU és hu-HU-ra mindent újra inditottam a gépet és mikor elinditom a játékot kiválasztok egy várost és a város tiszta fehér... :SS sürgősen valaki!!! de a város választásnál és a karakter készitésnél meg szines és jól látni mindent!
2012. júl. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim válasza:
hol a fenébe van ott regedit mert én sehl nem találom!
2012. júl. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim válasza:

Üdv! én is letöltöttem a Sims3 gold editiont és nekem is orosz..én is találtam benne egy Magyar64-nevű fájlt.. A rendszerem 64 BIT-es!! Ezért fel is telepítettem.. élősszőr azt írta ki: telepítse újra a játékot..-> hát jó újratelepítettem.. Ezután újra telepítettem a Magyar64-et is és ezután elindult a játék de orosz maradt..

Valaki nem tudna benne segíteni??

2012. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim válasza:
nekem megsikerült oldani hála az istennek de amikor rákattintok egy városra belépek és mire betölt kilép:/ és ujra kell indítani a gépet:S
2012. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim válasza:
Nekem is csinálta ezt, nem tudom miért. Letöröltem és újraraktam, utána nem volt probléma vele. Lehet neked is segítene.
2012. júl. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!