Nem létezik olyan, hogy megválaszthatja az ember, milyen TV csatornát szeretne nézni?

Figyelt kérdés
Adott szolgáltatás, melyben benne van az összes adó, adónként x összeg, és az ember kiválaszthat pl 20-at, amit néz is, és akkor csak azért a 20 adóért fizet. Ilyen nem létezik?
2012. ápr. 16. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs, külföldön van.

Gyanítom, ha nálunk mondjuk egy húszas csomag saját válogatásban dupla annyiba kerülne, mint a szolgáltató által összeállított csomag.

2012. ápr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. ápr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
T-home IPTV Koktél csomag, van egy alapcsomag 6 csatorna (m1. m2, RTLKlub, TV2, Duna1, Duna2) és emellé választhatsz tematikus csatornacsomagokat, pl: hírcsatornák, sportcsomag stb
2012. ápr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

De a kérdés nem ez. A kérdező (és én is) azt szeretné, ha mondjuk egy ötvenes kínálatból össze lehetne válogatni azt, ami érdekel. Az én előfizetésemben pl. van tíz ismeretterjesztő csatorna, de ebből hármat soha nem nézek. És ha csak egy érdekelne?

Én a zenecsatornákat egyáltalán nem nézem. Egyiket sem. De fizetek érte. Nem nézem a sportadókat sem, nagyon ritkán az Eurosportot. De még másik háromért is fizetek. Filmcsatornából is legfeljebb egy érdekelne, több nem.

A tematikus csatornacsomag így megint csak kényszer.

2012. ápr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Így van, én pl. vagy a sportot nézem, (s1, s2, sportklub, eurosport, eurosport2) de nincs digisport, se digisport+, pedig nézném. Ezen kívül nézek még ismeretterjesztőt, ebből van sok, de van hiány is. Zene, sorozat, rtlklub, tv2, meg hírműsorokat egyáltalán nem nézek, és ahogy írod, fizetek érte. Szóval úgy lenne jó, ha csak az lenne, amit nézek, de az legyen mind, és azért fizessek, ha meg olyan film megy mondjuk a film+-on ami érdekel, akkor letöltöm és reklám nélkül nézem meg, mondjuk 5 reklám nélkül xD
2012. ápr. 16. 21:28
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó az rtl, tv2 ingyenes
2012. ápr. 16. 21:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Analóg kábelnél ez már technikailag sem oldható meg.
2012. ápr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy ez a jelformán múlna.

Több országban ezt már régen megoldották, amikor a digitális még nem is létezett. Az előfizetés a nézett csatornán eltöltött percek alapján ment.

2012. ápr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hm, ilyenre nem gondoltam, úgy megoldható, valóban.
2012. ápr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fizikailag megoldható, üzleti szempontból viszont esélytelen. A jelenlegi üzleti modell pontosan a csomagokon alapul - azon megy a harc, hogy melyik csatorna melyik csomagba kerüljön.
2012. máj. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!