Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy számitógép hozzták...

Van egy számitógép hozzták javitani de olyan mintha bele borult volna valami de állitólag nem és ha bekapcsolom egy pármásodperc múlva magátol kikapcsol mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Van egy számitógép hozzták javitani de olyan mintha bele borult volna valami de állitólag nem és ha bekapcsolom egy pármásodperc múlva magátol kikapcsol mi lehet a baja?
2012. ápr. 19. 06:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a következőt szoktam tenni.

Sokan kin evetnek miatta, de amint meglátják, hogy életre lehet így kelteni bizonyos meghibásodásból eredő problémákat, rájönnek, hogy milyen jól működik.

Ilyen esetekben teljesen lebontom a PC-t, és a zuhanyt lecsavarva, spriccelve, (erősebb vízsugárral) lemosoma az nyomtatott áramköröket.

Csak hidegvízzel szabad, és az eolemet ne felejtsd el kiszedni belőle.

Majd hajszárítóval megszárítom óvatosan, és biztonságképp egy napot szoktam még hagyni száradni. (a tápot is így szoktam)

2012. ápr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen "szerelő" vagy Te, ha itt kérdezed, mit kellene csinálnod?
2012. ápr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem vok szerelő csak rendszert szoktam ujra rakni ez most kivételes de azért köszi a semmit
2012. ápr. 27. 06:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!