Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem tudom bekapcsolni...

Miért nem tudom bekapcsolni az új Sony mp3 lejátszót?

Figyelt kérdés
Most vettem egy Sony Walkman nwz-b162 típusú mp3 lejátszót, de nem tudom bekapcsolni. A használati utasításban azt írják, hogy a legelső használat előtt teljesen fel kell tölteni, ami kb 70 perc. Én már bőven töltöm 70 perce, de ahogy bekapcsolom csak annyit ír ki, hogy HOLD, majd azt hogy POWER OFF ezután kikapcsol. ezután még visszatettem tölteni ( usb csatlakozón keresztül) majd amikor megint kiírta h fullra fel van töltve, levettem, de megint csak ugyan az történt. Szerintetek mit csinálhattam rosszul, vagy mit kéne tennem? Fontos lenne és sürgős! A válaszokat előre is köszönöm!!!

2012. máj. 12. 18:32
 1/5 Veteran válasza:
rakj bele elemet
2012. máj. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem elemmel működik, hanem akkumulátorral.
2012. máj. 12. 18:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Be van kapcsolva a billentyűzár, kapcsold ki.
2012. máj. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt hogy lehet kikapcsolni?
2012. máj. 12. 18:41
 5/5 A kérdező kommentje:
Megvan, köszönöm! :DD
2012. máj. 12. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!