Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mikro Hifi vagy 2.1 számítógha...

Mikro Hifi vagy 2.1 számítóghangszóró?

Figyelt kérdés
Főkép zenehallgatásra és filmnézésre használnám! Fontos, hogy összetudjam kötni mp3/mp4 lejátszókkal, számítógéppel, TV-vel, telefonnal! Fontos a tiszta hangzás és basszus! Melyik lenne nekem az ideálisabb?

2012. máj. 27. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Van házimozid?

Én azzal kötöttem össze a gépet, csak kell hozzá kábel+ tudni kell a házimozinak van-e AUX funkciója. Menj akkor be valameilyk számtech boltba, és mond meg azt, hogy kérsz egy 2xRCA + 3,5mm-es kábelt. Nekem 5.1-es házimozim van, és kb. 6 éves LG. Kb. 300-400ft az a kábel, és én arra szoktam használni, hogyha a szomszéd valamilyen sz@r zenét játszik, akkor én lenyomom a hangerővel a szar 2.0-s hifijét.

2012. máj. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik mikro hifinek van aux bemenete,tehát nem tudsz rá külső jelforrást csatlakoztatni.
2012. máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van ilyen hifi kábelem amivel össze lehet kötni a hifit mással(egyik vége fehér és piros, a másik meg 3,5 jack)!
2012. máj. 28. 00:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Az az a kábel amiről beszélek
2012. máj. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor melyiket ajánlanátok?
2012. máj. 28. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!