Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Skullcandy vagy Beast by Dr....

Skullcandy vagy Beast by Dr. Dre fejhallgatót érdemesebb venni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 28. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

Mindkettő csak ruhának jó, szóval azt vedd meg amelyik jobban néz ki.

Illetve a legnagyobb különbség, hogy Skullcandy olcsóbban nyújt szar hangzást, mind a Dre

2012. máj. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mpeti1996 ***** válasza:
50%
Hát mindkettő szar. Az előző véleményét adom. Igazából egy Sennheiser, egy AKG vagy egy Bose is jól néz ki, sokkal elegánsabb mint a skull vagy a beats, és 1000 szer jobban szól. :)
2012. máj. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Barna Adrienn válasza:
46%
Ti miről irtok itt? Van egyátalán fogalmatok ezekről a fejhallgatókról? A Beats fejhallgatók csúcsminőségűek! Csak e legjobbat adják amit egy fejhallgató adhat. Ez biztos. Nekem mindig is Beats fejhallgatóim voltak és vannak és állitom TAPASZTALATBÓL hogy tényleg jók. A többiről véleményt alkotni nem tudok mert nem próbáltam őket. Amit meg más mond az nem érdekel mert mindenkinek más a jó, mindenkinek más felel meg maximálisan és ugye egy ilyen cuccban is mint a fejhallgatók maximálisan jónak kell lenniük. Én ezzel igy vagyok, nem elég ha csak egy kicsit jó. Azzal nem érem be. Imádom a zenéket és a jó hangzást igy nekem elengethetetlen egy kiváló jó minőségű fejhallgató. Számomra ez a BEATS! Csak ajánlani tudom, de vigyáz mert ezekből is sok a replikla. Ilyen jó minőségű fejhallgatóknál csak az original adja át azt az élményt amit reklámoz. De annál biztos lehetsz benne hogy az nem csak duma vagy igéret. Az tényleg úgy van ;-)
2013. jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3


"A többiről véleményt alkotni nem tudok mert nem próbáltam őket."


Akkor mégis mi a szart okoskodsz?

Elegem van a sok idiótából, aki úgy ír véleményt valamiről, hogy egyáltalán nem jártas a témában, de egyszer hallott egy Beats fejhallgatót és rögtön profinak érzi magát.


Egy valamiben egyetértünk: a Beats jól szól. De, és ez egy hatalmas de: nagyon túlárazott.

40 ezerért, sőt, már 25 ezerért kapsz olyan fejhallgatót, ami nem felveszi a versenyt a Beats Pro-val, ami 100k körül kapható itthon, hanem le is alázza, de durván.

Ha meg negyedannyiért jobb cuccot lehet kapni, akkor hogy lehet azt mondani valamire, hogy jó? Sehogy.

Ha max 50 ezerért adnák a Beats Pro-t, akkor simán 8/10-es fejhallgató lenne, de ha megnézzük, hogy egy 100 ezres nem-Beats fejhallgató mit tud, akkor a Beats Pro rögtön 10/6-os, és akkor túl is pontoztam.

Sok okos meg pontozzon le, tőlem bárki veheti a szart, de ne terjessze se fórumon, se sehol a hülyeséget.

2013. jan. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A bose tényleg jól szól, próbáltam már, de van negyven meg százezred egy fülhallgatóra?
2018. jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!