Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fejhallgatók vannak...

Milyen fejhallgatók vannak amiket stúdiókban használnak? A minőség lenne a fontos! És kb.30. 000ft-om van rá.

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Pioneer se-m290 fejhallgatóm van, nagyon meg vagyok elégedve vele, de néhányan azt mondták, hogy gagyi...

Ezt 11.000ft-ért vettem kb. 2-3 hónapja.



2012. jún. 7. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Shure SRH440. 40 ezerig ez az egyik etalon.
2012. jún. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. van 22.000-ért is nem 40.000, de a mostani jobb mint az. :)
2012. jún. 7. 15:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem 40-be kerül, de 40 ezerig ez a legjobb. De ha szerinted a jelenlegi 6 ezer forintos Pioneerod jobb (annyiba kerül, nagyon átvertek téged azzal a 11 ezerrel), akkor felesleges fejhallgatót venned.
2012. jún. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Media Markt-ban vettem tehát erről ennyit.

ÉS azért mondom, hogy ez jobb mert a frekvencia átvitel nagyobb és általában az a legfontosabb. Jah és van benne basszus kiemelés.

2012. jún. 7. 16:37
 5/7 anonim ***** válasza:
2012. jún. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól még nem fog jól szólni. De mondtam, ha neked ennyi fontos, ne vegyél újat. Csak presztízsből felesleges venned, ha nincs hallásod hozzá. Főleg, ha nem rendeltetésszerűen használnád.
2012. jún. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gepzene ***** válasza:

Stúdió füles: egyenletes hangkép, alacsony torzítás a monitorozásnál szóba jövő hangerőtartományban.


audiofil füles: hifi füles rendezettebb közepekkel, kisebb torzítással, semennyi vagy kevés mélyemeléssel (olykor nem is megy elég mélyre, amit audiofilként árulnak, az akkor nemigen az)


Hifi füles: mélyek megemelve, tehát tartós nagy hangerő nem lesz olyan zavaró. Közepesen gáz frekvenciamenet és torzítás.

2012. jún. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!