Jelenleg (most) melyik a legjobb tudású fullHD TV az alsó árkategóriában?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak megsúgom hogy a 6 éves 15" TFT monitorom is HDready ha a felbontást vesszük, magyarán a tévékböl már lehetne többezer*többezres felbontás is, csak azért nem csinálnak mert az későbbre tartogatják. Ez a FullHD és HDReady külömbségtétel nem más mindegy marketingfogás, ugyhogy én azt javasolnám neked hogy elég a 720p, főleg ha olcsón szeretnél vásárolni.


argep.hu-n rengeteg tévé van fent, kedvedre válogathatsz

2009. júl. 6. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Balogh István Lajos ***** válasza:

Nekem plasmám van és a felbontása gyári adat szerin HdReady de a pc-m 1880*1024 - est tudok varázsolni...azaz majdnem fullhd....nekem bejön,ha az árát nézem 40-ezret alkudtam,mert utolsó darab volt és amit előzőleg kinéztem az nemtudott ennyit.inkább vegyél FullHd-t mert később jól jöhet a nagy felbontás - tekintve,hogy 3 év garanciát szoktak rá adni....és inkább nagyobbat!!!!de FONTOS:nézd meg a fogyasztását is ,mert elképzelhető,hogy sokat fogyaszt( nekem 380 watt körül)

B.i.L

2010. szept. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!