Pink07 kérdése:

A ps3-hoz milyen HDMI-HDMI kábelt vegyek?

Figyelt kérdés

A ps3 fat 40gb konzolom, eddig egy hama Hdmi-hdmi kábellel volt összekötve, de az most elromlott. Aranyozott végű volt, de úgy látszik nem minden a márka.

Most venni akarok egy új HDMI-HDMI kábelt, de nem tudom, hogy melyiket vegyem meg. A kábelt nem csak a ps3 hoz hanem a laptophoz is szeretném használni, mert arról néz filmet a család a Full hd tv keresztül.


Azt is hallottam, hogy 5 méteren túlon lévő kábeleknél, már gyengül a jel, és nem 1080p ben lesz a kép.

Akkor most pontos ha vennék egy 5 méteres HDMI-HDMI kábelt, akkor ez még tökéletes képet fog adni?

A tanácsokat előre is köszönöm.


Ja és még valami. Itt egy kábel

[link]

ennek a dúgó végein van valami nem tudom hogyan hívják, ez soakt számít? :D



2012. jún. 19. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
5méternél hosszabb kábellel se veszel észre különbséget a te 1080p-s tévéden, bőven jó egy mezei hdmi kábel, nem kell semmi extra ehhez.
2012. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát egy 5 méteres kábelt néztem ki, hogy mindenhez elérjen, amihez kell.

Szerintem sem a márka a lényeg, mert a hama az elég jó márka, de ha be döglött...

:D

2012. jún. 19. 13:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyébként hama szar márka, kínai, de HDMI kábelből tökéletes.

HDMI digitális, szóval 0-kat és 1-eseket visz, ezáltal vagy tökéletesen működik, vagy egyáltalán nincs is kép, minőségbeli eltérés nincs az 1000 és a 100000 forintos között sem.

5 méternél hosszabbnál sem romlik semmit sem a minőség.


Egyébként ha nem akarod a HDMI-t folyton ps3-ba és a laptopba cserélgetni akkor szedd le a tversity-t, azzal streamelheted a PS3-ra a filmeket, tehát nem kell várni a másolásra.

2012. jún. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ez a kábel milyen?

[link]


megfelel, vagy nem? Hamar elromolna?

2012. jún. 19. 16:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt sem értem, hogy az előző kábeled hogyan tudott elromlani, nekem közel 4 éve van ugyan az a 2méteres aranyozott végű kábelem.. ha nem töröd meg mindenhol és nem vered szét a csatlakozóját akkor mi baja lehetne ?
2012. jún. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

megszakadt benne valaki, az biztos. :D

A ps3 részénél néha néha nagyon a falnak nyomodott, így szakadhatott meg. :D

De akkor megfelel az előzőleg belinkelt kébellel?

2012. jún. 20. 10:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztosan jó lesz. Garancia is van rá, csak nekem furcsa, hogy 5méter - 1080ft, én 2000-ért vettem 2méterest. (persze mert nem volt olcsóbb a boltban) Kábeleknél nincs sok különbség főleg nem márka téren, aranyozott az már előny, de ugyanúgy megtud törni bármelyik ha 90°< -ban hajlítgatják. PS3-at ha tudod vidd arrébb 2-3 centivel és máris meg van oldva.
2012. jún. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!