Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Most akkor eredeti vagy hamis...

Most akkor eredeti vagy hamis a Sennheiser CX300-II?

Figyelt kérdés

Vaterán vettem, az meg amcsiból. 7000 volt postával újjonan (lealkudva eléggé). Dobozán nem találni hamisságra utaló jelet, többi részén hamis eredeti összehasonlító szerint inkább eredeti. Egy ponton olyan mint a hamisé egy kép szerint a kábel kettévezető szerint. Ami furcs hogy a kábele megmaradt kicsit olyan formában ahogy gyárilag össze lett rakva.

Hangjáról azt tudom mondani hogy a mélyek szépek, de nem eltúlzottak, magasak is jók, egyedül a közép-középmagas sávban mintha lenne egy kis vágás egy adott frekitartományban. főleg hifihez képest.

Ezekszerint eredeti vagy hamis??



2012. júl. 9. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Vateráról van, 90%, hogy hamis.

De ezt így nem tudjuk megmondani, van pár hamis ami nem szól rosszul (persze ha ott lenne előtted egy jól szóló hamis meg a eredeti azért rögtön tudnád melyik-melyik).

2012. júl. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy-két hónapja én is nézegettem a vaterán, de pont azért nem mertem megvenni ott.

Aztán kb két hónapja láttam a neten, hogy a körúton egy üzletben 7000-ért adják. Vettem egyet.

Nem tudom, hogy lehet összehasonlítani, hogy hamis-e. Eredeti, bontatlan dobozban volt. Van róla írásos megrendelőm, meg blokkom is. Így talán kisebb az esélye hogy átvertek, mint ismeretlenül, számla meg minden nélkül valakitől a vateráról venni.

Jól szól, a basszust szépen kiemeli, meg tényleg nagyon kényelmes, jól illeszkedik a fülbe. A külső zajokat is nagyon jól kiszűri, ha jól betolom a fülembe. De ahhoz képest amilyen véleményeket lehet olvasni róla, ne várjon tőle senki csodát.

12-13e-t biztos, hogy nem ér meg szerintem. Ha összességében a teljesítményét egységnyinek vesszük, akkor egy 2-3eFt-os egyszerűbb füles (senki ne értsen félre, most nem az 500Ft-os kínai piaci változatokról beszélek) is tudja ennek a 85-90%-át.

2012. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!