Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek a Packard...

Mi a véleményetek a Packard Bell notebookokról?

Figyelt kérdés
Személy szerint nekem igazán bejön ez a márka, már azok alapján, amit láttam és olvastam erről a márkáról. Ezelőtt már volt egy notebook-om, az Dell-es volt és már pár éve nem is működik, de egyébként úgy 4 évet kibírt, tehát azzal a márkával se lenne problémám, csak az olyan "komor fekete" volt, és tudom, hogy több márka is ad fehér színt, esetleg pirosat stb. de nem is tudom, a Packard Bell laptopok valahogy jobban tetszenek, és kíváncsi lennék, hogy milyenek a tapasztalatok a márkáról, és írjátok már oda a típust is, köszönöm! :)
2012. aug. 6. 14:41
 1/1 anonim ***** válasza:

A PB a laptopok legalja, sajnos.


Az Acer megvette a márkanevet, még teszkósabb laptopokat forgalmaznak, mint Acer márkanéven teszik.

2012. aug. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!