Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a laptopról: Toshiba Satellite L850-13Q?

Figyelt kérdés

[link]

Itt van a link is.8gb-ram-al rendelném.

Arra lennék kíváncsi, hogy milyen ez a laptop? A specifikációi ígéretesek de van valaki akinek ilyenje van és tudna segíteni, hogy érdemes e ilyet vennem?

Elsősorban játékokkal játszanék és filmeket néznék rajta.

A mostani játékokat gond nélkül vinné?És kb meddig nem lenne gond vele? Meddig tudnék az éppen újonan kijött játékokkal játszani? 2-3 évig?



2012. aug. 21. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne álmodj olyanokról, hogy játékra fogod használni ezt a gépet, legalábbis nem a GTA 4-félékre max grafikán. Középkategóriások elmennek rajt vígan egy ideig, de szerintem elég szerencsétlen megoldás jobb oldalra rakni a hűtést, hacsak nem balkezes vagy, mert akkor tökéletes :P
2012. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Megpróbálok segíteni bár nem lesz teljes azt már most mondom! :D

Nekem kb 2 hete van ilyen gépem... kutya baja, kib*szott gyors... játszani nem játszok rajta... annyi h nekem a bill az fura rajta (de ha megnézed más gyártóknál ilyen tudású gépet 180-200 alatt nem nagyon kapsz aki meg talál, hát egészségére!), szal proci az bivaly, úgy is írja ki a feladatkezelő hogy 2*2 mag és látszik h mind a 4 dolgozik (igen nem vagyok hülye fizikálisan tudom hogy csak 2..) vga-ról nem tudok nyilatkozni, annyi h nem RAMból van a 2 gigája meg elvileg elfogadható (ebben másra hallgattam...) a hűtője fura volt h bal oldalt van meg minden de komolyan, olyan mintha hideget fújna ki, ped a gép oldala meleg...

Ha bármire kíváncsi vagy írj! :D megpróbálok válaszolni mindenre! :DDD

2012. aug. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!