Karesz6969 kérdése:

ORION 5600 DVD vélemények?

Figyelt kérdés

2012. aug. 23. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri megvenni, mert amennyibe kerül , jó vételnek számit , 10k az ára ahol én láttam
2012. aug. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Már megvettem..csak kíváncsi lennék van-e sorstársam az itt fórumozók körében.


Ugyanis:


2 hét után először a távirányító akadozik mintha lemerült volna az elem (!), ezt követően teljesen rapszodikusan egy-egy avi-nak nincs hangja, majd a sorrendiséget sem ismeri fel pl. egy peniről...


Ugyanakkor gyors keresésnél annyira ki tud akadni, hogy 2x, 3x kell a lejátszás gombot megnyomni hogy észrevegye.


Fentiekből gyanítom, hogy a termék nem kiforrott még kellőképpen, nem beszélve az észlelési időről ami az eszköz behelyezése után 25mp !!


Vagyis nincs jó tapasztalatom, de az is lehet, hogy csak én nyúltam bele ennyire...


Mindenesetre vissza fogom vinni gariba.

2012. aug. 24. 11:48
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak hogy lezárjam a kérdést hátha másnak segít, kapott egy firmware frissítést és minden rendben lett vele...egyenlőre.
2012. okt. 8. 20:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Orion... Én SOHA TÖBBÉ NEM VESZEK ORIONT elegem van belőle, szar minőség, szar szerviz és gyenge teljesítmény, a csomagolás meg mintha csak beleokádtak volna mindent. (Ha érdekelnek a részletek írj PM-et szívesen beszámolok az én HT-900-as tapasztalataimról.)
2012. nov. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is megbántam hogy megvettem ezt a SZART de mielőtt széttörném azért még csak megkérdezem hogy firmwaret hol találtál rá? Még a google 10. oldalán sem találtam semmit... Hihetetlenül szarok ezek az orion termékek de azért valamire még csak használhatóak, ha továbbra sem találok rá firmwaret felgyújtom a faszba szalonnasütéshez jó lesz majd
2013. júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 fiftififti válasza:
a firmware engem is érdekelne :)
2013. dec. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!