Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyikkel járok jobban? Nem...

Melyikkel járok jobban? Nem értek az ilyesmihez. Vagy ajánlanátok valami mást, kb 20ig bezárólag? Alább a linkek, bocs hogy sok lett! Kérlek nézzétek meg!

2009. júl. 27. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Írd le az igényeidet.

Ha csak mp3 lejátszásra kell, akkor gondold végig, hogy kb mennyi zenét tennél rá. Szerintem 2 gb már mindenkinek elég zenére, de nagyobbat is vehetsz, gondolom van kztük bővíthető is.

Ha csak ennyi, akkor válaszd ki azt az 5öt ami a legjobban néz ki, és nézzél róluk visszajelzéseket, hogy melyiknek a legjobb a hangzása.


mindenkinek mások az igényei

2009. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát az mp4-nek nem sok értelmét látom, tulképp nem tudom mire jó, azt leszámítva, hogy "divat".:)


2G valóban elég lenne nekem is, az a fontos hogy ne krepáljon be, kezelhető legyen, praktikus, aránylag kicsi és formás, de legalábbis ne bumszli, és sok rádiót is hallgatok. Szóval igazán semmi extrém dolgot nem akarok vele:)) Ja és nem akarok pár év múlva újat venni, mert mondjuk valami már vacakol. És ráfizetni sem akarok.

2009. júl. 27. 11:16
 3/4 A kérdező kommentje:
Pl márkák közt sem tudok különbséget tenni.. És bár nem kell 2G-nál nagyobb, ha a 2G-s olcsóbb, vagy közel azonos áron van, az már Nekem bekavar, mert akkor úgy érzem hülyeséget csinálok, ha a kisebbet választom, mert más különbséget magamtól nem tudok megállapítani..:)
2009. júl. 27. 11:18
 4/4 A kérdező kommentje:
Jajj mármint ha 4G-s az olcsóbb vagy azonos áron van, mind a 2G-s...
2009. júl. 27. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!