Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Technics házimozi szett-et...

Technics házimozi szett-et használok. Hogyan lehetne összekötni egy Samsung HD TV-vel?

Figyelt kérdés

Az erösitö hátoldala az alábbi képen láthato:


www.google.hu/imgres?q=technics+sh+eh750+k%C3%A9pek&um=1&hl=hu&sa=N&biw=1280&bih=699&tbm=isch&tbnid=5ia4-TGm6Q2HdM:&imgrefurl= [link]


ezen RC bemenetek vannak, viszont a TV hátoldalán RC BEmenetet találtam, kimenetet nem. Van viszont egy Optical elnevezésü csatlakozo, vörösen világit, kis fedölap van rajta


www.220volt.hu/popup_image_review.php?link=samsung_lcdtv/lcd_tv_hatlap_digitalis_nagy.jpg


(hasonlo mint ez,csak az Audio Out sor nincs az én TV-men, és csak egy Scart van.)


Hogyan lehetne összekötni?



2012. szept. 5. 19:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

rosszul linkeltem, szoval:


[link]

2012. szept. 6. 14:51
 2/12 anonim ***** válasza:

Üdv!

TV Audio output - Technics (VDP Aux ) vagy (VCR in), tehát rca-rca a megoldás. :)

2012. szept. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Megkeveredtem a kérdés kiirásakor :), szóval:


a kettövel efölötti linkben, amit másodszorra tettem be, van egy kép, amihez hasonlit a tv-m hátoldala, csak épp nincs RC kimenet, csak bemenet (IN)


de van egy digital output nevü csati. mai vörösen világit, kis fedlap van rajta. de olyan meg az erösitön nincs.


azért sajnálatos a dolog, mert idáig amig nem volt LCD tv-m, csak simán rc vel volt összekötve a dvd-vel, és vigan müködött. De most h megvan az új TV, amiben van média lejátszó, egy külsö meghajtóról nézek HD filmeket. Gyönyörü a képe, de a fent emlitett probléma miatt a házimozi erösitöt nem tudom használni hozzá :(

2012. szept. 15. 21:33
 4/12 A kérdező kommentje:
'ami
2012. szept. 15. 21:33
 5/12 anonim ***** válasza:

Elég necces így, a tv-n fejhallgató kimenet sincs ?

Vagy a másik megoldás a media lejátszó, audio kimenetét használnád.

2012. szept. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Fejhallgató kimenet van.


Média lejátszó beépitett kimenet sajnos nincs :(

2012. szept. 15. 21:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor a fejhallgató lesz a megoldás, igaz így a tv nem fog szólni, viszont az erősítő igen. 6/3 Jack + vagy jack - rca kell hozzá. Tv-től függően.
2012. szept. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ÓÓ


köszi a választ! erre nem gondoltam pedig pofonegyszerü!! :)


nem baj ha nem szól a tv, böven kárpótol ha dübörög a hangcucc!! :)



mégegyszer köszi a segitséget!!!

2012. szept. 15. 22:09
 9/12 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit, néztem optikai átalakítókat is , de nagyon drága megoldás lenne.

[link]

Ráadásként venni kell optikai kábelt is, ami szintén nem olcsó, ráadásként még ilyet írnak : "Az átalakító nem működik együtt a Dolby digitális jelekkel, amelyek HD csatornával rendelkeznek" Vicces akkor , hogy válassza szét, hiszen minden film manapság több csatornát használ. :)

2012. szept. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

:)


Hát igen ezt én sem értem!!


Minden esetre köszi a tippet (ég is a pofám hogy nem nekem jutott eszembe :) ), hétfön megveszem a vezetéket, aztán irok hogy sikerült - e .


Üdv :)

2012. szept. 16. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!