Milyen memóriát vegyek a laptopomba?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy laptopot, amiben a vásárlás után szeretnék memóriát cserélni. Van egy jobb modell 15 000 Ft-tal drágábban, de nekem nem tetsző színben, szóval a kisebb memória, fekete szín és memória bővítés mellett döntöttem, még olcsóbban kijövök és nem kell átmennem fél Pesten érte, hanem munkába menet pont útba esik a bolt.. Ő az: [link]


Adatok:

Rendszermemória:

normál: 4,096 MB

bővíthetőség felső határa: 8,192 MB

technológia: DDR3 RAM (1333 MHz)

Videokártya: AMD Radeon™ HD 7670M grafikus vezérlő (1 GB különálló memóriával)

memória mennyisége: 1024 MB elkülönített videomemória. A rendelkezésre álló grafikus memória a rendszermemória használatával bővíthető a HyperMemory™ technológia segítségével: akár 2799 MB-ra 4 GB telepített rendszermemória mellett, illetve akár 4847 MB-ra 8 GB rendszermemória mellett (előre telepített 64 bites operációs rendszer esetén).

memória típusa: DDR3 videomemória (illetve videomemória és rendszermemória kombinálva)


Szóval 2db 4096 Mb-os memória kell. Van külön laptop és asztali gép memória, vagy mindegy, csak memória legyen? Ez jó lesz? [link]

Köszi a válaszokat!



2012. szept. 5. 21:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Notebookokban általában SO-DIMM memóriák vennak. Ezek kisebbek a DIMMeknél.
2012. szept. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!