Egy tabletet megéri venni manapság 2 év törlesztő részletre?

Figyelt kérdés
Például a T-mobile-nál.

2012. szept. 6. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen tabot akarsz.
2012. szept. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Attól is függ, mire kell (pl. munkádhoz fontos), és hogy ki fizeti a részleteket. Ha a szüleid, akkor nem biztos, hogy adósságba kellene verni őket, még ha nem is nagy összegről van szó. Olyan időket élünk, hogy még 2 éves futamidőt is meggondol az ember, hogy valóban szükség van-e rá.
2012. szept. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én fizetném. A Galaxy Tab 2 10.1-en, vagy a Galaxy Tab 2 7"-on gondolkozom, de ha majd megjelenik, akkor a note 10.1 is szóba jöhet, de én is azért gondolkoztam, hogy megéri-e, mert ugye 2 év.
2012. szept. 6. 16:16
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell eldöntened.

De én tuti nem vennék semmi ilyesmit hitelre.

2012. szept. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Még akkor is fizetni fogod a részleteket, mikor már rég elavult a kütyü, és már egy másikat akarnál venni. Ezért milliárdos piac a mobil-ipar, mert mindenki egyből meg akarja venni a legújabb ketyerét. Persze úgy adagolják, jól kitalálva, hogy mindig újat akarj.

:)

2012. szept. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, ezért gondolkoztam, hogy baromság az egész így, s nem éri meg, mert az a 2év elég hosszú idő. Inkább szerintem a Note2-t nézem ki majd.. Csak gyűjtenem kell megint.. :)
2012. szept. 6. 16:46
 7/11 anonim ***** válasza:
A hátralékot bármikor ki tudod fizetni egyben egyébként.
2012. szept. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Értem, akkor újra él a tabletkérdés. :) Köszönöm.

Akkor az lesz, hogy veszek 1 tabot, és utána gyűjtök, s úgy meglesz az összeg. :)

2012. szept. 6. 17:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Hitelre manapság semmilyen szórakoztató elektronikai készüléket nem érdemes venni.
2012. szept. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért arra kérdezz rá, van-e előtörlesztési lehetőség.

(Manapság érhetik kellemetlen meglepetések az embert. :))

2012. szept. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!