Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék venni egy tabletet...

Szeretnék venni egy tabletet és ezek tetszenek, szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés

[link]


vagy


[link]



2012. szept. 30. 23:22
 1/2 Alex67 ***** válasza:

A helyedben nagyon meggondolnám ezeknek a készülékeknek a megvásárlását az alábbiak miatt:


-Semmilyen hivatalos teszt nincs róluk.

-Nem léteznek felhasználói tapasztalatok.

-Nincs hozzájuk semmilyen hazai terméktámogatás.

-Nincs hazai support.

-Nincs érvényes hazai garancia, vagy szervizlehetőség.

-Abszolút Noname gyártó. Semmit nem tudni róluk.

-A You Tube videókon látható bemutatókon nem életszerű használat látható. Egyértelműen látszik, hogy nem hajtják meg a gépet.


Oké, az árából adódóan egy "B" kategóriás, abból is alsó szegmensbe tartozó gépnél ne várjunk csodát.

Mindenképp gondold meg ezt a vásárlást.


Nézz szét itthon is vásárlás előtt. Ebben az árban van hasonló tudású, megbízható tablet, teljes körű terméktámogatással, szervizzel, garanciával, hivatalos tesztekkel, és széles felhasználói táborral.


Nézd meg ezeket:

[link]


[link]


[link]


Minden készüléknek van saját magyar nyelvű fóruma, ahol a forgalmazó szakembere is aktívan hozzászól a témákhoz, és segít ha kell.


A fórumokat itt találod:

[link]


A félreértések elkerülése végett...

Nem lebeszélni akarlak az általad megjelölt termékekről, de fölöslegesen nem érdemes kockáztatni.

Nem vagyok a ConCorde embere, sem felhasználója, pusztán nyomon követem a fórumokat, és a készülékekről kialakult véleményeket, hogy egy későbbi vásárlásnál segítsenek a döntésben.


Remélem tudtam segíteni :)

2012. okt. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

teljesen igazad van.

a ConCorde tab 7015 nagyon meghtetszett, főleg hogy lehet rá pendrive-ot csatlakoztatni :D

köszi

2012. okt. 1. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!