Érdemes Kodak EasyShare ZD710-es digitális fényképezőgépet venni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 20. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Mire akarod használni? Amatőr fotózás követelményeinek megfelel.
2008. máj. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

Amatőr fotózáshoz, de majd szeretném tanulni a fotózást.

Azt tudom, h nem sorolják a Kodakot az elsők közé, de azt nem tudom, h ez minek a függvénye.

Azóta találgattam róla adatokat, úgy vettem ki, h annak ellenére, h viszonylag olcsobb kategória, nem olyan rossz.

2008. máj. 21. 08:29
 3/5 anonim válasza:
100%
Igen érdmes, ezt tapasztalatból mondom mert én is ezt használom már jóideje és sokerezer képet csináltam már vele csak az a lényeg hogy jól aknázd ki minden lehetőségét és tudását a gépnek mert nagyon sokat tud, és ha nem tennéd akkor kevés kép fog igazán jól sikerülni!
2009. szept. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Kodakok a legjobbak ezt tapasztalatból mondom! Többször volt, hogy sokan fotóztunk, mindig az én mindössze 3,1 mpixeles kis Kodakom fényképezett a legszebben! Csak ajánlani tudom!
2009. dec. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
nekem is ilyen van, szerintem nagyon jo...én legalábbis nagyon szeretem:)
2010. jan. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!