Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 Slim 250GB (új,6 hó...

Xbox 360 Slim 250GB (új,6 hó gari,3. 0fw Update) konzol gép megéri 65. 000Ft-ért megvenni? (egyebek lejjebb)

Figyelt kérdés

És mit jelentenek ezek a kifejezések? RHG Update (mert van ilyen is, csak ez drágább), 3.0fw Update (ez a "hack", amivel a tört játékok is mennek, ugye? és a fw=frimware? és ezeknek a frissítése hogy van ,mennyibe kerül kb megcsinálni? ez a 3.0 a legújabb?). Illetve van még egy lehetőség: megveszek egy "tiszta" gépet 50-ért, és utánna csináltatom meg úgy hogy vigye a tört játékokat! Melyik éri meg jobban? Vagy evvel az RGH-Upadetval (amit valaki elmagyarázhatna mit jelent)+ 3.0 fw Update-val 69 ezer forint, vagy még lehet kérni magyarítást ami +5 ezer forint (szükséges magyarítás, ha semmit nem tudok angolul, vagy nem bonyolult a kezelése?)


Illetve még 1 kérdés:

Ugye WiFi van rajta. Én nekem routerem van, ha Xbox Live-ra nem fizetek elő, akkor böngészni tudok? Azt tudom, hogy multiplayerezni nem tuok, meg sok extra nem lesz elérhető, de böngészés ehetséges fizetés nélkül? Vagy van az ingyenes regisztráció. Azon keresztül (wifin) lehet internetezni? Vagy ha ingyenes regisztrációm van, lehet demo játékokat letölteni! És a merevlemezre Pendriven keresztül filme,zenék,képek lejátszhatók! Minden alap videót lejátszik (avi,divx) ?? Aki ezekre a válaszokra tudna válaszolni, hatalmas köszönetet mondanék + ZÖLD PACSI TERMÉSZETESEN MINDEN VÁLASZOLÓNAK! :) Előre köszönöm!!!


2012. okt. 20. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Vegyél 52k körül 250 GB-os SLIM-et, arra már csak RGH kell 10k körül és merevlemezről visz minden játékot és soha többé nem kell frissíteni. Magyarítás nem kell.


Böngészni jelenleg nem tudsz semmivel se. Elvileg pár héten belül adják ki az Internet Explorer böngészőt Xboxra de az csak akkor megy ha van Gold előfizetésed.

De ha warez játékban meg RGH-ban gondolkodsz akkor nem fog menni az internet amúgy se.


Demókat lehet tölteni az ingyenes regisztrációval is és viszi az AVI filmeket is csak kell neki egy update amit az Xbox Live-ról szed le.

2012. okt. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És a Live ingyenes része használható, ha van RGH a gépemen? Amúgy ez így jobban megéri, mert 52 a géem, és 16-ért csinálják a RGH-t itt a környéken, és az aranciavesztésssel jár! Ittm eg 1-2 ezerrrel drágább, és garancia+fw+magyar nyelvű is, szóval ez nekem sokkal jobban megéri! És ha DVD-re írom ki a játékot az is jó, úgy is elviszi? Mert nem tudom összecsatlakoztatni a gépemmel, és így egyszerűbbnek tűnik kiírni DVD-re. (külső vinyóm sincs)
2012. okt. 21. 22:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmilyen netes dolog nem használható RGH-val.

Microsoft garanciát akkor is bukod, csak ilyen sufni garancia lesz rá.

DVD-ről ugyan úgy nem fog menni a játék, mert RGH azt jelenti, hogy merevlemezről viszi a játékokat.

Max veszel egy pendrive-ot és mindig arra másolod majd a játékot majd utána rá az Xbox belső merevlemezére.

2012. okt. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De 3.0 fw is van rajta, elvileg az azt jelenti hogy működik DVD-ről is a játék!
2012. okt. 22. 14:05
 5/5 anonim ***** válasza:

JA úgy akkor igen.

RGH=merevlemezről is viszi plusz lemezről is ha van rajta flash. De lemezről úgyse nagyon fogsz játszani, mert az új játékokat nem lehet kiírni csak speciális íróval.

2012. okt. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!