Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Rom csere/frissítés megoldaná...

Rom csere/frissítés megoldaná a helyzetet? Nincs kedvem postázgatni.

Figyelt kérdés

Vettem egy tabletet (Ghoo tab 7000) még májusban. Szuper kis gép semmi problémám nincs vele. Egyszer már kellett cseréltetni, mert a töltője elromlott. Garanciális, úgyhogy ingyen jött érte futár és vissza is hozta.

A helyzet megint a töltővel van, de már kb. 2-3 hónapja, ha csatlakoztatom a töltőhöz, kikapcsol a gépezet. Egy ideig így töltött, de már az van, ha pl. 80%-os töltöttséggel ráteszem töltőre, és fenthagyom, leszívja az akkut egy óra alatt. Úgyhogy USB-vel szoktam tölteni, usb-s töltő, és úgy, de azzal egy egész éjszaka kell neki, és ha lemerülőben van, akkor ha csatlakoztatom ugyan úgy lemerül, csak kicsit lassabban.

Eddig jól meg voltam vele így is, minden éjjel fentvan a töltőn, és így naponta x-y ideig használom, inkább már csak játszani szoktam rajta.

Még van majdnem fél év garanciám.

De mivel a játékok, amiket letöltöttem, elvesznek, ha kicseréltetem a gépet (hülyén hangzik, de az egyiken már annyit dolgoztam hogy most nem akarnám elveszíteni), ezért még nem gondolkoztam el azon hogy újra kihívjam a futárt.

Mit gondoltok, frissítés megoldaná?



2012. okt. 22. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem a ROM csere hogy oldaná meg, hogy rossz az akksi?
2012. okt. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Titanium Backup, csinálsz vele egy teljes mentést a kártyára, amikor megjön az új akkor meg egy visszaállítást. ROM-csere is úgy kezdődik, hogy törölj le mindent. Fizikai bajt meg nem lehet szoftveresen javítani. Azért azt a "semmi problémán nincs vele" dolgot gondold át, ha már másodszor kell cserélni.
2012. okt. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi, akkor majd lementem!

Az első alkalommal azért kellett cserélni mert leejtettem úgy, hogy be volt dugva a töltő, és úgy esett le hogy rá a csatlakozóra, ami kifordult és kontaktos lett. Sajna megesik.

De pl. jelen esetben ezen a kis hiányosságonkívül semmi bajom nincs vele. Jobban futnak rajta a játékok, mint anya 80-90 ezer Ft-os telefonján, netezni jó vele, videót nem szaggatja, minimális a belassulás. Ennyi pénzért ajándék votl és nem bántam meg. :)

2012. okt. 22. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!