Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok mondani egy jó de...

Tudnátok mondani egy jó de olcsó gépösszeállitást?

Figyelt kérdés

Egy olyan kellene ami visz minden nagyabb gépigényű játékot és nem olyan drága...

Légyszi irjátok oda ,hogy mibő mi kellen nekem

Előre is köszönöm.


2012. nov. 4. 15:14
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocs a hibák miatt...
2012. nov. 4. 15:15
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát legolcsóbban szerintem konzolból + egy olcsó gépből jösz ki, ez az én véleményem, és össze sem hasonlítható a játékélmény pc és xbox között , komolyan , én sem hittem el 4 éves koromtól van pc - m szinte minden nap suli után reggeltől estig game-eltem. De azt kell mondanom ,hogy boxon sokkal jobb...

Lehet ,hogy a grafika nincs a toppon de szaggatás nélkül megy minden, a kontroller marhajó :D vettem annó egy razer naga egeret (ami rohadtsok pénz ) ezzel szemben az xbox 360 kontrollerje felülmúlja , jó persze nem egy kategória a kettő , de eldobnám az egeremet és a billentyűzetemet ,ha játékról van szó

2012. nov. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!