SOS! Xbox 360 Bann?

Figyelt kérdés
Ma (2012. 11. 9.) Beléptem a profilomba, és azt írta ki hogy a konzolt a használati feltételek miatt bannolták! Mi wtf-et csináltam? Hogy lehet megcsinálni?

2012. nov. 9. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy másik boxot.
2012. nov. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bill Gates meg sz0pj0n le!!!
2012. nov. 9. 15:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá.
2012. nov. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Konzolt bannolnak? Nem csak Live-ot? Most akarom flasheltetni, de ettől beszartam :/
2012. nov. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A konzolt bannolják, de attól függetlenül még ugyanúgy tudsz játszani, csak live -ra nem tudsz menni. Annyira nem kell félni a bann -tól, ha abgx -e patchelt, burnermaxos íróval kiírt játékkal nyomod.
2012. nov. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja annak semmi baja a banntól, aki nem online játszik (én bf3aztam és 3 kiegészítő megvolt, így kb. 25000 forintom ment szarba) -.-De az én boxom nem is volt flashelve!!!! Az új slimet még csak nem is lehet!!!
2012. nov. 9. 20:14
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy konzolt bannoltak
2012. nov. 9. 20:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem volt okosított a géped akkor nyugodtan hívd a Xbox Live ügyfélszolgálatot (ingyenes) és beszélj velük hogy mit lehet tenni ilyenkor volt már rá példa hogy ok nélkül bannoltak gépeket valami hiba miatt de megtérítették a kárát az illetőnek.
2012. nov. 10. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En 2 evig jatszottam online FLASH-el es NO REACTION szoval semi nem tortent pedig volt hogy beszartam poen volt igy visszaemlekezve
2012. dec. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!