Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a baja a tabletemnek? (lent)

Mi a baja a tabletemnek? (lent)

Figyelt kérdés
Samsung galaxy tab 10.1-es tabletemet frissíteni szerettem volna, el is kezdődött a telepítés, de 34%-nál egyszerűen megáll, nem megy tovább. Hiába indítom újra ugyanúgy megáll. Mit csináljak, hogy megoldódjon a probléma?

2012. nov. 14. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:

GT-P7500?


én wifin frissítettem, elég soká tartott ... nem vagy türelmetlen?


egyébként az előző verzióval jobban meg voltam elégedve, így ha még meg tudod tenni, inkább állítsd vissza a régit


többnyire wifin használom és pl:

- az előző a messzebbről is tudott csatlakozni, és a régivel azonos távolságból - éjjel az ágyamban - sokkal alacsonyabb jelet mutat, és ez a net elérésben is meglátszik (tudom, hülyeségnek tűnik, mert elvileg ez hardver függő, és mégis)

- telepített youtube progival az új alig bírja behozni a listát és a miniatűröket mikor rákeresek valamire, míg a régi pikk-pakk jött

- a saját böngészője (nem tettem rá semmi újat) haldoklik a frissített rendszeren, sokszor nem is akarja behozni ami nekem kell, és pl - bár ugyanazok a beállítások - nem hozza elsőre a magyar találatokat, hanem vegyes

STB

2012. nov. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja, és ha nem zárom be az átmenetileg nem használt progikat, hanem a háttérben futnak, akkor a jelenlegi rendszerben piszokul lelassul ... szóval nem voltak a toppon a fejlesztők
2012. nov. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
már megoldódott, tényleg csak várni kellett, egyébként köszi!
2012. nov. 14. 18:48
 4/4 anonim ***** válasza:
figyi: ma tapasztaltam - mert eddig csak wifin volt -, hogy visszaáll alaphelyzetbe a mobilnet beállítása ... nekem telenoros, és jelezte, hogy a telenor hálózaton van, de nem volt net ... fél óra volt, míg rájöttem, hogy a beállításoknál a csatlakozáshoz (ne kérdezd konkrétan mihez, mert most nincs előttem) újra be kellett írni, hogy "net" mert visszaállt gyári "online"-ra ... csak azért, ha neked is tenne ilyent
2012. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!