Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung mp3 lejátszóm lassan...

Samsung mp3 lejátszóm lassan 3 éves lesz, eddig semmi gond nem volt vele, de most, ha bekapcsolom csak annyit ír ki, h "need to fw format"! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
megpróbáltam a számítógépen alakítani vele vmi, de nem tudok rajta így sem módosítani semmit..
2008. máj. 25. 18:54
 1/9 anonim válasza:
25%
Valószínűleg valami fájlt hibásan olvasott be, vagy csak simán karbantartásra van szüksége. Próbáld meg, hogy Sajátgépben az ikonjára kattintasz majd Eszközök->Töredezettségmentesítés.
2008. máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos már próbáltam, de nem megy.:( Szervízben nagyon drága lenne a javítása?
2008. máj. 26. 15:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan azt mondja, hogy telepítsd újra a firmwaret (fw).

Samsung honlapján valószínűleg van, vagy esetleg ha adtak hozzá CD-t.

2008. máj. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
sajna a cd-t elhagytam.. (nőből vagyok.. és nincs mellettem egy okos, ügyes fiú sem..)
2008. máj. 26. 19:34
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Esetleg modellszámot nem tudsz írni? (Ha még aktuális)
2008. máj. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Én is nőből vagyok... Nagyon okosan formatáltam, aztán megkértem MSNen egy drága férfiembert (olyan segítőkészek tudnak lenni egy bajbajutott nővel) hogy küldje át nekem a sajátjáról a nem zenei jellegű fájlokat (ugyanolyan lejátszó alapfeltétel). Ha nem tudod kinek van ugyanolyan lejátszója, megkérsz valakit hoy kerese meg neked neten mit kell rárakni. Ha senki sincs aki segítene, próbálkozz egy csetoldal megfelelő szobájában, hátha, bár kétlem hogy semmi családtag vagy ismerős nem tud segíteni.
2008. jún. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
samsung mp3 kukába, apple boltba be, ipodot zsebbe!
2008. nov. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

már megoldottam az mp3lejátszó és a férfiember kérdést is!

köszi

2008. nov. 18. 19:12
 9/9 anonim válasza:
75%
update szükséges, keress rá a neten, hogy: Samsung MP3 Player New Update, lehet megtalálod ;)
2008. dec. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!