Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 slim készüléket...

Xbox 360 slim készüléket mennyiért érdemes venni?

Figyelt kérdés

Nem ismerem az Xbox árakat, ezért szeretnék segítséget kérni! Használtan szeretnék megkímélt állapotú, működő gépet venni, dobozával és Kinectel. A Kinect nem fontos! Mennyiért tudnám ezt megvenni? azért kérdezem, mert néztem az Apródon, de nem tudom eldönteni, hogy csalás-e,mert kb 25000-től 70000-ig láttam! Illetve a tárhely mennyire fontos ezeknél? Sokat drágít ez a gépen?

A válaszokat előre is köszönöm!


2012. nov. 25. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen a tárhely sokat drágít.

Nagy részük apródon régi elite,nem slim azért 25000 FT.

Ha 4 GB-os egy játék se fér rá,csak lemezes játékkal tudnál játszani és hamar kikopik az olvasófej.

Ezért ajánlom a 250 GB-osat ott lemezről feltelepíted a 250 gb-os winyóra (max. 4-8 gb egy játék,ha megunod törlöd visszakapod a szabad tárhelyet)utána kéri még a dvd-t az elején olvassa de utána nem,kevésbé melegszik ilyenkor ha többet is játszol 4-5 óránál..

Mért nem veszel inkább egy újat?

[link]

Olcsóbban is kijöhetsz pl. a fifa 13mmal 250 gb-os slimmel + vezetéknélkülivel mint használtan egy 70.000 FT-ért..



De szerintem ez éri meg a legjobban : [link]

2012. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a tartalmas választ! Azt hiszem, a 250-eset fogom venni! :) köszi mégegyszer!
2012. nov. 26. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!