Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » SAMSUNG NP300E5X? Mit szólnáto...

SAMSUNG NP300E5X? Mit szólnátok hozzá? Adatai lentebb!

Figyelt kérdés

ulajdonságok


Kijelző felbontás :1366x768

Kijelző méret :15,6"

Kijelző típus :LED

Kijelző felület :Matt

CPU gyártó :Intel

CPU család :Pentium

CPU típus :Intel Pentium Dual-Core B970 (2,3 GHz, 2 MB)

Memória mennyiség :4,0 GB

Memória :DDR3-1333

Memória foglalatok száma :2 db

Memória modulok :1 x 4

Háttértár típus :HDD

Háttértár méret :750 GB

Háttértár fordulatszám :5400 rpm

Chipset gyártó :Intel

Optikai meghajtó :

Optikai meghajtó :DVD SuperMulti

WiFi :802.11 b/​­g/​­n

Bluetooth :4.0

Operációs rendszer :FreeDOS



Még azt szeretném megtudni,hogy mi az a FreeDOS op.rendszer? Én azt hittem az újabb notebookokon már a win7 van alapjáraton feltöltve.



2012. dec. 1. 22:27
 1/2 anonim válasza:

Én is pont ezt néztem ki. Szerintem jó kis laptop lehet (még nem vettem meg), most filózok rajta.

Mondjuk én úgy venném meg, hogy a boltban telepítsék rá a windowst + néhány programot.

2012. dec. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én most kaptam szülinapomra. Nagyon szép laptop. Tényleg...itt tud a Samsung alkotni. Kívül-belül jól néz ki. Rendszer nincs rajta, azt jelenti a freedos. Lehet rá tenni Windows xp, vista, 7, de ez már 8-ra van képezve, vagy Linuxot, esetleg Android for pc-t, OSX-t (Apple) nem hinném. Ennek a gépnek a Windows 8 a legjobb. Legalábbis én ezt fogom feltenni rá.
2012. dec. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!