Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen tab lenne a jó? (Opciók...

Kisvuk29 kérdése:

Milyen tab lenne a jó? (Opciók lent)

Figyelt kérdés

Gondolkoztam,hogyha túléljük a világvégét (miért ne élnénk :P ) be kellene nevezni egy táblára.És a 7 colban maradnék,mert hordozni kellene.Amik bejönnek.

Nexus 7 (mimás :P )

Esetleg egy Galaxy Tab.

És itt kifujtak a használható 7-esek.

Tudom,hogy ezek nem olcsók,de pont ma próbáltam ki egy 9-es DPS-t JB-vel és szörnyű.30 ezer,de ennyit sem ér.Szaggat a menü multitask nélkül is!

Mondják,hogy a samsngok jók,mert olcsóak és vannak olyan jók,mint a Nexus,de a 2 mag 1ghz nem ér a tegra 3 nyomába.De meghallgatok mást is!

És legolcsóbb árak érdekelnének.Wifis,mert a microSim-es nexus kiábrándított.



2012. dec. 4. 19:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Egyébként a világvégét nem élnénk túl, de nem lesz világvége még pár százmillió évig.

Egyébként Nexus 7 egyértelműen.

Galaxy Tab sem rossz, de egy Nexus-hoz nem hasonlítható.

Samsung-ok meg nem tudom hol olcsóak, Nexus-ok híresek arról, hogy nagyon jó áron adják őket.

2012. dec. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Tudom!Poénnak írtam! :)

Engem az érdekelne,hogy itthon tudok-e.És,hogy 16 vagy 32GB-set érdemesebb-e megvenni?

2012. dec. 4. 20:26
 3/23 anonim ***** válasza:

32 gigásat még nem nagyon láttam itthon, azt sem tudom megjelent-e már, vagy csak később fog, de 16 gigásakat itt tudsz venni:

[link]


Azt te tudod, hogy elég-e a 16 gigás, vagy kell-e a nagyobb. Illetve az a 16 giga nem 16 giga, inkább valahol 12-14 között van, talán kevesebb (a 8 gigásnál ha jól tudom kicsit kevesebb, mint 6 giga szabadon felhasználható).


Illetve ha kell 3G, akkor mindenképp várnod kell a 32 gigás + 3G-s verzióra.

2012. dec. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Már kint van és 75-ért lehet venni.Csak várok még.
2012. dec. 5. 18:16
 5/23 anonim ***** válasza:

Huawei Ideos s7 Slim-et mindenképp. Előnyei:

- Lehet vele telefonálni

- Gyors (kell hozzá task killer)

- elegáns

- azt hinnéd huawei de gagyi, béna stb. de igazából az iphone-nak meg a többinek is huawei a belseje, meg a legtöbb telónak. jó minőségű.

- nem annyira nehéz

- gyorsan feltölt, akkumlátor sokáig jó, és ha nem használod csak hetente 2-3x max egy órát, akkor bírja 10 napig is.

Ha kell még nézz utána. Kamera is van, nekem az van, imádom. De nagyon. Minden nap használom, többször is leejtetem, egyszer kövön, úgy hogy (véletlen) erőből nekidobtam, és semmi baja nem lett. (azért ezzel ne kísérletezz,mert drága :D)

ára: 90.000-100.000 közt.

Azthiszem 7"-os, de nem teljesen emlékszem, igazából én ehhez nem értek, 11 éves vagyok, de nem nagy. Ha kell lemérem :)

(ha rosszat íram volna, vagy egyértelműt, kérlek bocsáss meg, 11 vagyok, 6.-os, de ez a 2. tabletem, az előző egy ipad volt, de utáltam. szval ezt jobban ajánlom mint az applet.)

2012. dec. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ja és előző vagyok, a task killer az egy alkalmazás, play áruházból kell letölteni, pontosabban a neve Advanced Task Killer. Ez arra jó, hogy az androidos cuccok bénák, és úgy vannak megcsinálva, hogy nem kapcsolja ki az alkalmazásokat, hanem fut a háttérben. Csak kikapcsolás után zárja be őket, és ezért nagyon lassítja. De az nem jó, ha folyton ki kapcsolod, mert: amikor bekapcsol mindig minden progit ellenőriz, hogy fut-e normálisan, ezáltal mindent megnyit, szóval még azt is, ami eredetileg nem volt megnyitva. Ajánlom az "alkalmazás ölést" minden progi megnyitása után, mert ha pl. egy play áruházból leöltött progit nyitsz meg, akkor bekapcsolja az RSS-olvasót is. És nyilvánvalóan ha meg van nyitva valami, akkor jobban fagy. Remélem megértetted. Majd írj, hogyha bejön/nem jön be.
2012. dec. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: mármint hogyha a tabletet kapcsolod ki.
2012. dec. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Én 14 vagyok.Első tabom lenne,de az androidot nem kell bemutatni,mert már saját romom is van meg hasonló.A nexus 7 nálam a nyerő.Főleg 60 körül egy 16-os.
2012. dec. 6. 18:53
 9/23 anonim ***** válasza:
oké értem. De nem annyira ajánlom... Sokkal jobban a huaweit!
2012. dec. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nekem nem jön be az s7,mert 2.2-vel megy és egy maggal a 4+1 mag és 4.2-es android ellen.És drágább is. :(
2012. dec. 6. 20:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!