Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ismeri valaki a Silvercrest...

Ismeri valaki a Silvercrest termékeket?

Figyelt kérdés
Egész jól kinéző autórádiót akcióznak most. Gondolom nem annyira strapabíró, mint a nagyobb márkák, de azért érdekelne, hogy esetleg valaki vett-e már ilyen terméket és mi a véleménye. Valamint megfelel-e a célnak.
2012. dec. 5. 00:59
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

"Valamint megfelel-e a célnak."


Attól függ mi a cél.

Hogy zörögjön valami a kocsiban, arra jó.

Kocka Ladába ideális.

2012. dec. 5. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze nem zörgésre gondoltam. Azért köszi!
2012. dec. 5. 02:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A Silvercrest autósrádióját nem ismerem. Ha jól emlékszem, ez a Lidl termékcsaládja. Én vez nélküli egeret vettem ilyet, az nagyon volt, elég sokáig bírta, 5-évet használtam, de már nagyon ette az elemeket. Több silvercrest dolgot is láttam már, igazából nem rosszak, sőt kifejezetten jók (ha a lidlis).


Viszont felmerülhet a kérdés, hogy milyen autórádiót gyárt az, aki egeret, bill-t, és még turmixgépet is gyárt. Valószínűleg nem jót. Ha sokat autózol megéri befektetni egy normális fejegységre, mégis csak mindig azt kell hallgatni.

2012. dec. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igen, Lidls termék. A rádió nem lenne annyira sűrűn használva, édesapám autójába lesz, ő pedig nem közlekedik vele olyan sokat. Szerintem akkor megteszi neki ez az olcsóbb kategória is.
2012. dec. 5. 17:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írtam, amit ráírtak, tudni fogja. Nem olyan rosszak ezek, nem a leggagyibb, szerintem erre a célra megfelel.
2012. dec. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. dec. 6. 02:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!