Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Túl sok mintarajzolási próbálk...

Túl sok mintarajzolási próbálkozás tableton. Hogyna oldjam? Többi lent.

Figyelt kérdés
A tabomat levédtem mintával. Próbáltam feloldani,de nem sikerült. Megnyugodtam amikor kiadta hogy adja meg e-mail címét és jelszavát,beírom,de semmi. Már vagy 20adjára írom be a HELYES jelszót és e-mailt. Mindig azt írja ki,hogy hibás ez meg az ,de nem hibás.Aki tudna segíteni azt nagyon kérem tegye meg, mert nagyon fontos dolgok vannak az eszközön.

2012. dec. 26. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is ezlene a gond ha valaki tudja a választ az irjontudom a mintát csak a test vérem tulsokat probálkozot
2013. jan. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
40%

ezt találtam:

Szia!!

Nekem is ez volt a problémám,de addig nem nyugodtam,míg nem találtam a neten valami kézzelfogható megoldást!!

Igaz,nekem Alcatelem van,de azt írták,hogy a hangerőgombot a bekapcsológombbal együtt kell megnyomni,egészen addig,amíg meg nem jelenik egy kis androidos figura egy nyitott doboz előtt!! Ez megtörtént,alapbeállításokat kérte,mint annak idején amikor megvettem,és üzembe helyeztem,majd vissza tudtam kapcsolni!! Egyetlen-egy gond van ezzel,hogy visszaállítódik a gyári beállításokra!!De utána legalább tudtam egy másik gmailt csinálni,amit papírra is leírtam,hogy még egyszer ne járjak így,és a grafikus billenytűzárat is nagy ívben elkerülöm innentől kezdve!! :)

Remélem tudtam segíteni!!

2013. ápr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gergő0994 válasza:
nekem Overmaxom van és egy kínai írásos táblázat jönn be és nem tudok vele mit kezdeni :S Segítség
2013. nov. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!