Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hány óra az ideális játszási...

Tomi199703 kérdése:

Hány óra az ideális játszási idő, xbox 360 slim-nél? 250 gb-os, és kb 3-4 órát játszom vele, de nagyon melegszik, sőt mondhatom azt is hogy forró. Ez természetes? Vagy valami gond lehet a géppel? 3 ledes hiba előjöhet?

Figyelt kérdés
Bocsi de, kezdő vagyok a témában.!

2012. dec. 27. 01:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ha játszom akkor nem azt nézem,hogy hogyan melegszik a gép.Valószinű üzemi hőmérséklet amit tapasztalsz.Nem kell vele foglalkozni.Napi 10 óra sem kell,hogy ártson neki.Ha bedöglik akkor is ott a szerviz.De nem fog nem félj.Használd bátran!
2012. dec. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszönöm, a gyors választ, remélem, hogy tényleng üzemi hőmérséklet, de mondom, forró a gép, teljesen az egész..

akkor használom, de ha túlmelegszik akkor mit történik, leáll?? vagy mit csinál? és ha ien gond lesz akkor a garanciával, visszacserélik?

2012. dec. 27. 10:15
 3/9 anonim ***** válasza:

garanciát nem vágom.

De ha feltelepíted HDD-re(belső winyóra)

akkor kevésbé melegszik szinte semmennyire és nem is hangos.

Alig lehet hallani.

Elmagyarázom hogyan !

Bekapcsolod az xboxot,berakod a lemezt,normál esetben azonnal elindítja most visszamész a dashboardra,és

rá mész a játékra mint ha indítani szeretnéd nem "A"-t nyomsz hanem "X"-t,(game details)ha my games-et dobja ki ott kiválasztod az adott játékot ami a tálcában van benne,NEM NYOMOD MEG AZ "A"-t azzal elindítod hanem megint "X" azaz game details,és most kifogja dobni a játékot hogy play now,pin to home,rate, meg ilyenek ott van az hogy install,rá mész feltelepíted lemezről,megvárod,1 játék 4-8 GB 2 lemezes játék több is lehet,szóval feltelepítetted és legközelebb ha indítod az elején 2-3 percet lemezről fogja olvasni és utána HDD-ről,nem melegszik az xbox,nem hangos,és kíméli az olvasó fejet.

De attól függetlenül ha feltelepítetted utána is kéri a lemezt,ha feltelepíted és eladod a lemezt akkor nem indul,tehát feltelepítés után is kell hozzá a lemez.

2012. dec. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm..feltelepitettem, de ugyan ugy, meleg..most lehet, hogy ez normális, nem tom. eldöntöttem, h nyomom, aztán, ha gond lesz akkor megy szervizbe.. köszönöm a gyors válaszokat.
2012. dec. 27. 16:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Itt a megoldás szerezz be egy ilyen cuccot nyáron is jó hasznát veszed majd és, nem kell aggódni hogy melegszik mert ez megoldja.

[link]

2012. dec. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mi lesz nyáron... azért ilyenkor csak hűvösebb az idő. (kivéve ha 30 fokon megy a fűtés :D) én azt mondom ne foglalkozz vele aztán ha nagy baj lesz észre fogod venni hogyha kigyullad vagy elromlik. akkor volt baj. de minden melegszik. ha megnézed a pc-ket is még egy frizsidernek és forró a hátulja.
2012. dec. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 29. 20:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja 3 éve van xbox 360 elite slim em elösször én is paráztam,hogy ilyen meleg,de nekem maximum játék időm 13 óra volt egyhuzamban és nem lett semmi baja max néha lefagy de akkor csak ujra kell indítan.Szerintem ez semmi ledhibához vagy egyéb problémához sem vezet.
2013. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tudom hogy nem aktuális már de a slimben nincs red ring csak zöld van benne:-)
2013. okt. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!