Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha az xboxom (360) flashelt,...

Ha az xboxom (360) flashelt, és eredeti játékot teszek bele, akkor megy rajta a live? (Anélkül, hogy bannolnának)

Figyelt kérdés
Meguntam már, hogy egyedül játszok, szeretnék felmenni live-ra, csak nem tudom hogy, mert flashelt az xbox (360) és nem akarom hogy kibannoljanak. (ha egyáltalán fel tudok menni)

2012. dec. 29. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Gold előfizetés is kéne ám.

Amúgy másolt játékkal is megy de bannolhatnak.

Mindegy, hogy eredeti játék van benne vagy másolt.

2012. dec. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nem,ha a firmware-ed ugyanaz mint amit a microsoft utoljára kidobott (tehát a legfrissebb) akkor simán játszahtsz viszont ha jön egy csendes frissités akkor tag-eli az xboxod ami nem feltétlenül bannol de megkeseritheti az életed

eredeti játékkal viszont vigyázz ha frissiteni akarja magát

2012. dec. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ezt sajnos nem lehet kikerülni..bannolnak ám rendesen ott..de viszont van egy magyar társaság akik csináltak ilyen kalóz liveokat ott lehet játszani pár emberrel attol függ mit nyomnak,érdemes megkeresni már többször hallottam róla de a nevét nemtudom :S
2012. dec. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a tegnapi 18:42 vagyok

ha ugyan az a firmware tudsz játszani amig nem jön frissités ahogy azt irtam már

amit a következő irt azt XBSlink-nek hivják vagy KAIlink-nek egyik sem magyar találmány elég sokan játszák de flash-elt xbox nem lesz hozzá elég a ping miatt nem engedne játszani ahoz RGH kellene :/

2012. dec. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2012-12-30 17:12-nek mondom, hogy ha megtudod hogy mi a neve annak a magyar csoportnak akkor megköszönném :)
2013. jan. 11. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!