Xbox 360 vagy PS3?

Figyelt kérdés
Melyiket vegyem ? Van egy PS vitám, ami miatt gondoltam a ps 3-ra, de xbox-ra több játék van, meg aztán ott van a kinect...

2013. jan. 1. 21:32
1 2 3
 1/22 creeperkiller válasza:
Igen sokan mondják azt hogy a ps3 jobb az xbox 360 gagyi meg ilyenek.Nekem személy szerint egy xbox 360 slim 4gb-os konzolom van szerintem sokkal jobb mint a ps3 sokkal jobban nézki a kontroller is sokkal kényelmesebb.A másik meg a kinect egyszerüen olyan szorakaoztató az egész hogy nehezel lehet leirni hogy mekkor élmény :)It egy link szerintem ezt vedd meg remélem segitettem :D [link]
2013. jan. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget:)
2013. jan. 1. 23:25
 3/22 JulesM111 ***** válasza:

Az örök kérdés xD


Mielőtt bármit is írok, nekem is 360-on van, 250G, + Kinect, és az előttem írt linken szereztem be.


Tény:

PS3 elméletileg nagyobb teljesítményű, mint a box, de ezt csak nagyon kevés game használja ki.

PS3 BluRay olvasó van benne, és valljuk be, nem rossz player.

A multizás ingyenes, nem kell külön előfizu rá.


Miért nem PS3-at vettem?

Box picit kedvezőbb áron van.

PS3 számomra rondán néz ki.

Kinect a boxon valami fenomenálisan szórakoztató.

Live előfizu, ha jól vásárolod éves szinten 10k, de néha egy-egy régebbi game korrekt akcióban akár 2-5ezer forintért is megvehető live át.


Kedves kérdező, ha van egy PSvitád, akkor lehet, hogy a PS3 felé kellene menned, mert ha jól tudom, a vita remekül működök együtt a PS3-mal, és talán egy-két cool élményben lehet részed.

2013. jan. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Lázár Péter ***** válasza:
Az lehet hogy olcsóbb az xbox de ha már előfizetsz livera akkor ott tartasz mint ha vettél volna egy ps3-mat.
2013. jan. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Lázár Péter ***** válasza:

Miért van több játék?

Sorold már föl ami nincs ps3-ra és mondok majd mellé valamit.

2013. jan. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Meg kell nézni,hogy melyik játékok tetszenek jobban.

Ha Halo/Gears of War/Forza akkor Xbox ha pedig God of War,Uncharted, Heavy Rain, Killzone akkor PS3.


Nekem Xbox 360 van és multiplatform játékokban szebb, mint a PS3 viszont exkluzívakban picit erősebb a PS3.

2013. jan. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
9%
lehet hogy nem drága a boxra sem az online, viszont a sonynál full ingyen van, így annyival több játékos is van fönt! wafare 3-on 10 másodperc alatt találsz magadnak partnert akivel nyomhatod a küldetéseket. Ha az online módot részesíted előnyben akkor egyértelműen PS. Ha a kinect ugra-bugrálás a fontosabb akkor box. Egyébként mérföldekkel masszívabb/összerakottabb gép a JAPÁN playstation. Nagyobb promó és marketing övezi a boxot, talán ezért van belőle több. Több játék van a boxra? szerintem inkább a ps-re van több és minőségibb játék. Az Uncharted az évtized játéksorozata, a Grandturismo pedig az autós játékok királya. Számomra egy dolog szól a box mellett, az a joy, amin tényleg ergonómikusabbra sikerült, viszont 10x olyan nehéz.
2013. jan. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
23%
Bírom, hogy mindenki a Kinect-el jön, de ott van a PS MOVE, ami vagy 10x kisebb mint a Kinect, így jobban elfér és ugyanazt el tudod vele játszani mint a Kinect-el csak kevés rá a játék. És a PS3-ra jobbak az exkluzív játékok.
2013. jan. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Nem is beszélve a arról hogy a Kinect-nek 1m kell minimum, hogy működjön. És 4gb slim-et ne vegyél mert ha online akarsz letölteni akkor kevés lesz a hely, dehát te tudod.
2013. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Nem is beszélve arról hogy a Kinect-nek 1m kell minimum, hogy működjön. És 4gb slim-et ne vegyél mert ha online akarsz letölteni akkor kevés lesz a hely, dehát te tudod.
2013. jan. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!