Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PSP Flash? Kérdés: Létezik e...

PSP Flash? Kérdés: Létezik e újabb flash erre a masinára? Ha igen, linket kérnék a szükséges fájlokhoz, és érthető leírást.

Figyelt kérdés

Bogarásztam egy hetet a neten, de nem találok erre a konkrét esetre választ.


Model: PSP 2004, Data code 8c, Alapból 5.03, ha csirkét és a CFWenabler 3.70-et "befuttatom" 5.03MHU lesz, a játékok 85%-a fut de a többi "Not Cloud Started".


Tudom hogy agyonrágott kérés, sokszor leírták, a google a jóbarát, meg az egyéb okosságokat amiket ilyen esetben válaszolni szoktak. Konkrét válaszokat várok.....CSAK.


ui.: Idióták kíméljenek


Köszönöm!



2013. jan. 18. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Na, olvastam a másik kérdésed, amit végülis töröltek, szóval itt válaszolok.

Az oldal lényege valóban az, hogy válaszokkal segítsünk a másiknak, de az oldal neve nem számítástechnikai vagy elektronikai fórum, hanem gyakori kérdések.

Ergo ha olyan kérdést teszel fel, amit az itteniek 99%-a (többek között én is) képtelen értelmezni, ne csodálkozz, ha nem kapsz választ! Ilyen kérdésekre ott vannak a már fentebb említett fórumok ;)

2013. jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Bár semmivel sem vagyok előbbre. Szar ez az oldal.
2013. jan. 29. 19:15
 3/5 A kérdező kommentje:
Linkhez, leíráshoz nem ragaszkodom. Csak a szükséges fájlok neve kell.
2013. máj. 28. 17:25
 4/5 anonim ***** válasza:

6.60 pro b9 a legujabb

Bár figyelmeztetlek game mappába majd hagyni kell 1 filet amit mindig el kell inditani hogy cfw legyen rajta sajnos :S

2013. máj. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.
2013. máj. 30. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!