Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Leendő fejhallgatóm paramétere...

Leendő fejhallgatóm paraméterei (lenn volnának a paraméterek), jónak számít?

Figyelt kérdés
Frekvenciatartománya 20 Hz - 20000 Hz. Impedanciája 32 ohm, és érzékenysége 110 dB.

2013. febr. 7. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Jónak? Milyen szempontból? 3 műszaki paramétert közöltél. Ez alapján kellene ítélkeznünk? A frekitartománya rendben (ha tudja azt, amit ráírtak). Persze nem közöltek frekimenetet. Nem ismerjük a torzítását. Az pedig, h mekkora az impedanciája akkor bír jelentőséggel, ha ismerjük, mihez lesz csatlakoztatva. Ha sokat szeretnéd használni - úgy értem, h 1-1 alkalommal huzamosabb ideig - akár órákig - akkor nagyon fontos szempont a viselhetősége. Nem nyomja-e a fejed, füled, nem fülled-e be a hallójárat?

Remélem, segítettem!

2013. febr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ! azért tudtam csak ennyit írni, mert egyszerűen mást nem találtam róla sehol.. D:
2013. febr. 7. 21:56
 3/6 anonim válasza:
A legegyszerűbb az lenne, ha belinkelnéd, vagy leírnád a pontos típusát.
2013. febr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Omega Freestyle FH0022
2013. febr. 8. 21:47
 5/6 anonim válasza:
Kösz a linket. Szerintem egy párezer forintos noname márkájú fejhallgatótól ne várj sokat, pláne ha ilyen csicsásra veszik a dizájnt, és azzal próbálják eladni. (Ezzel nem az ízlésedet akartam leszólni.:)) Igazából a technikai paraméterek nem mondanak el sokat egy fejes hangzásáról, ahhoz ki kéne próbálni. Sokszor ugyanazok az adatok állnak egy filléres gagyi és egy felsőkategóriás fejhallgató dobozán is.
2013. febr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ. :) nyugi, nem haragszom, az ízlésem borzasztó amúgy is, ezt én is tudom X"D

nos, az anyagi dolgaim nem engednek jobbat, szóval kénytelen vagyok egy ilyennel beérni.. : D és az a baj, hogy itt sehol se tudnám kipróbálni. :/ szóval lesz ami lesz alapon vagyok kénytelen beleugrani egy ilyen vásárlásba, nem várok tőlük sokat. : D csak némi strapabíróságot a csatlakozónál, mert én ott szoktam őket kinyírni. ^^"

2013. febr. 10. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!