Pipshow kérdése:

A végfokhoz szükséges-e előerősítő vagy ezeket a funkciókat helyettesíti egy keverőpult is?

Figyelt kérdés
Most bele estem én is egy olyan hibába hogy beruháztam régen egy kisebb hangrendszerbe de aztán rájöttem hogy ez kevés nekem és most építettem két elég nagy teljesítményű hangfalat és ami van nekem erősítőm az kevés ehhez sajnos :( Hallottam egy két embertől hogy elég egy nagyobb végfok és egy keverő is és ugyan azok a funkciók jönnek vissza mintha egy sima erősítőre lenne kötve gondolok én itt a Balance-Bass-Treble... A kérdésem az lenne hogy elég ez a megoldás is vagy úgy ahogy én tudom hogy egy végfokhoz mindenféleképpen kell egy előerősítő is. válaszokat előre is köszönöm! Üdv.
2013. febr. 22. 16:23
 1/1 anonim válasza:
100%

Otthoni erősítőbe be van építve az előfok.

A "Végfokok" nevükből adódóan is nem rendelkeznek előfokkal.


Keverő (abban van előfok a bemeneten) - Végfok - Hangfal

A keverőben tudsz hangszínt is állítani a saját szabályzóval vagy Insertre kötve nagyobb mondjuk 31 sávos EQ-val.

2013. febr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!