Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 1 Vegyek Playstation 3 Super...

1 Vegyek Playstation 3 Super Slim 500GB + játékok! 2 Vegyek xbox360 Slim 250GB + játékok + multyplayer éves díj! 3 Vagy vegyek inkább vezeték nélküli egeret és billentyűzetet + eredeti játékokat a multy miatt! Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Lényegében a szempont az lenne hogy ágyból nem széken begörnyedve gép előtt hanem kényelmesen ágyból irányítsam a játékot! Asztali PC hez van hozzákötve egy 32" monitor is vezeték nélküli egeret és bill így agyból jó lenne? Vagy konzolt kössek rá és úgy toljak pár gamet ágyból?

2013. febr. 28. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Ágyból elég nehezen lehet kényelmesen egérrel+billentyűzettel játszani, szóval ha kényelem a szempont akkor valamelyik konzol.


Hogy melyik konzol, azt te dönts el. Én pl. semmiképp se fizetnék multiért, ha van ingyenes alternatíva, plusz PS3-mat amúgy is jobbnak tartom, az exkluzív játékai miatt. Ha csak multiplatform játékokkal akarsz játszani akkor igazából csak a multi a szempont, és az ingyen multi miatt szintén PS3.

2013. febr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is PS3 bár még gyűjtenem kell akkor 90 biztos kell konzol+ pár játék ! PC re lenne az olcsóbb de szerintem se annyira kényelmes onnan tolni a gamet ! De az 40 ből meglenne bill+egér + pár játék !
2013. márc. 1. 13:01
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem a második variáció van meg, annyi különbséggel, hogy én nem multizok, illetve nekem kinectem is van.


amugy sztem nem sok az a havi 600 FT már nem azért...

2013. márc. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mondjuk igaz 1 éves díj 9 ezer most xbox360-ra konzolok szervizén néztem !

Most akkor melyik a jobb xbox live vagy PSN ?

2013. márc. 1. 13:29
 5/9 anonim ***** válasza:

PSN már többször is olvastam áprilisban, hogy feltörték, meg valami banki adatok lopásáról. Ezen kívül semmi :)


Egyébként ha flashelésbe gondolkodsz, akkor ugrik a garancia, és is bannolnak a netről. Tegnap épp olvastam, hogy az ms gonoszabb :). Beleturkál a gépbe (pl. nem hagyja, hogy a merevlemezre mentsél vmit), míg a PSN csak a netről tilt le.

Ezért szerintem ilyeneken ne gondolkodj túl konckázatos. Én is meghagytam a gyári állapotában, s nem bántam/bánom meg.

2013. márc. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem akarom fleseltetni ha veszek ! PSN en nem kötelező megadni a bankszámlaszámot ha regisztrálok oda gondolom ?


Mondjuk ez mind pénz kérdése mint minden ! Mert ha lesz annyi akkor konzol bár elég drágák a játékok remélem az új konzolok megjelenése után lejeb mennek a játék árak !

2013. márc. 1. 16:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem kell bankártyát megadni.

A live-ot is törték már fell.

2013. márc. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Feltöréssel ne foglalkozz, mindkettőt törték már fel, Sony ráadásul nagyon jól kezelte az egész helyzetet, csak az Xbox fanboyok felfújták a dolgokat.

Illetve ez is már tavalyi eset.

Ja és bankkártyát amúgy is felesleges megadni, de ha megadod akkor sem tudnak mit kezdeni vele ha feltörik.


#4


Akkor már előfizetsz PS+ra, 12k alatt megvagy egy évre, és ingyen kapsz egy millió játékot. Kicsit jobb, minthogy fizetsz 9 ezret a semmire.


PSN vs Live meg nagyjából ugyanaz, játszani mindkettőn ugyanúgy lehet, grafika ugyanolyan online is, stb.

Szóval tényleg csak az döntsön, hogy melyik konzol jön be jobban.


90-et meg szerintem felesleges költeni rá, 65 a konzol, és 25-öt játékra? Én amikor megvettem a PS3-mat vettem hozzá egy játékot, és amikor végigtoltam akkor a következőt, így jó, mert nem hagytam félbe egyik játékot sem, hanem mindent végigvittem.

De ha egy játék neked nem is elég, 25-ből veszel 5 játékot használtan (Uncharted 3, Mass Effect 3, Gran Turismo 5 meg ilyen nagy játékok is vannak már 5k alatt, szóval nem csak a már nagyon régiek), vagy tényleg előfizetsz PS+ra, rögtön elérhető 12 PS3 játék és pár PS Vita játék ingyen, aztán havonta kapsz 3-4 újat.

2013. márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kösz ez jól hangzik PS+ ra megéri akkor befizetni !

PS3 felé hajlok akkor inkább ha annyi gamet lehet letölteni PS+ all ! :)

2013. márc. 1. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!