Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen vegyi anyag a füstfolya...

Milyen vegyi anyag a füstfolyadék és annak szagosító folyadékja?

Figyelt kérdés

Most érkeztem haza egyensúlyi gondokkal a színházi előadásról. Már a szünetben is rosszul éreztem magamat, szédültem.

Shakespeare: A vihar c. darabjának előadásakor állandó jelleggel működtették a füstgépet, én meg a 2. sorban ültem....



#rosszullét #füstgép #füstfolyadék vegyi összetétele
2013. márc. 6. 21:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ha 2 ezerből 1 embernél enyhe lefolyású egészségügyi problémákat okoz, azt is csak akkor ha közvetlen érintkezik magas koncentrációval, az elhanyagolhatónak tűnik.

Persze nem az érintett szempontjából.

Úgy gondolom ha én hajóra szállok és összehányok mindent, azért nem kereshetek felelőst másokban.

Vannak ritka reakciók, ami nem tekinthető szokványosnak.

Ezentúl fogsz figyelni erre, és le van vonva a tanulság.

Szóval elképzelhető hogy a szünet után az általad említettek azért nem jöttek vissza a nézőtérre, mert a színházi büfében befalatoztak a szalonnás vattacukorból és felment a vércukorszintjük.

Lehet hogy éppen most fogalmazzák a kérdést a gyakorikérdésekre.

2016. szept. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

A glicerinhez hasonló, de szénláncában hosszabb a dietilén-alkohol. Ez okoz olyan tüneteket, amelyet korábban leírtam, és nálam típusosan megjelentek.

De kiderült, más előadásokon is - gyermekekkel - előfordult.


A füstfolyadék valami olcsóbb, sz@r, ki tudja, honnan beszerzett volt.


A színházi eset nyilvánosságot kapott, a tanulságot levonták - ők. Vagy vonja le mindenki, aki ezt az anyagot használni akarja...

Nem érdemes ezzel a kérdéssel már tovább foglalkozni.

2016. szept. 7. 08:46
 23/24 A kérdező kommentje:

"Szóval elképzelhető hogy a szünet után az általad említettek azért nem jöttek vissza a nézőtérre, mert a színházi büfében befalatoztak a szalonnás vattacukorból és felment a vércukorszintjük."


Hatalmas tévedés!!

A színház annyira lerobbant állapotú volt, hogy büféje csak látszólagosan működött.. Árukínálata a nullához tartott....

2016. szept. 7. 08:50
 24/24 A kérdező kommentje:

JAVÍTANDÓ!!

a glicerinhez hasonló, de szénláncában RÖVIDEBB etilén-GLIKOL.....

Bocsánat...

2016. szept. 8. 18:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!