Megszüntettem a műholdas előfizetésemet, de a parabola tányér megmaradt. Tudnám-e használni egyénileg ha mondjuk veszek egy használt beltérit ami szolgáltatótól független? Érdemes foglalkozni vele egyáltalán?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha normális adásokat is akarsz nézni akkor kártyát is kell venned,nem csak beltérit.
2013. márc. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy érdemes-e, azt Neked kell eldönteni.

Van sok szabadon vehető csatorna föleg a HotBird és Astra holdakon, idegennyelvűek természetesen (van néhány magyar is, csak más holdon), akad köztük sportcsatorna is.

Beltérit, még HD-set is kártyaolvasósat kapsz 20-21-ért,

de ha elég az SD is, olvasó nélkül akár hever itt egy Opticum 4050C, keress meg.

Én 2 évig használtam a Digi "boldog" időkben...

2013. márc. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha megvan a fejegység is(ami a parabolán van), akkor a használt beltérivel a szabadon fogható műholdas adásokat nézheted. Lavór beállítás kérdése, hogy mely műholdat foghatod.
2013. márc. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 16. 10:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Illetve még a "boldog" digis időkbe ahogy az előttem lévő írta, Orton 4100C is nagy divat volt :) De egyébként jó lehet mondjuk olcso.tv -nél a parabola + vevőfej.. De ha alapcsatornákat akarsz csak nézni, rtlklub, tv2, m1, m2 akkor veszel egy dvb-t antennát + 1 decodert és annyi. Illetve ha LCD TV-d van és Conaxos még decoder sem kell csak 1 antenna. Ha ragaszkodsz a műhódhoz akkor viszont kell a parabola:)
2013. márc. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!