Milyen Házimozit vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok szeretnék venni 1 házimozirendszert de nem tudom hogy milyent. Légy szíves segítsetek! Ára nem érdekel én a minőségre megyek, hangzásra. Előre is köszönöm válaszotokat.

2013. márc. 17. 17:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2013. márc. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 dirtboy ***** válasza:

nekem LG házimozim van,már nem mai modell kb 3éves HT904TA típusú.

nagyon jól működik,hibátlan szerkezet annyi hogy szerintem a házimozik mélye nem elég jó szóval én ennél is kicseréltem a mélynyomót egy jobbra.

/bár azt tudni kell hogy én imádom a mélyet szóval neked lehet elég a gyári is/


szerintem egy lg hx906ta-val nem járnál rosszul.

2013. márc. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

ha az ár nem érdekel, és minőség előnyben, akkor felejtsd el ku_a gyorsan ezeket a fentebb linkelt egybe kockacukrokat...

vegyél egy DVD lejátszót 40-50 eft körül, egy házimozi erősítőt 100eft-ért, egy aktív mélyládát 70-80 eft-ért, 2 front hangfalat 70-80 eft-ért, meg hozzá illő centert, hátteret 50-60 eft-ért

www.netdepo.hu itt van választék rendesen

mindenképp külön erősítő-hangfalak-subláda, ne vacak mainstream márkát vegyél (panasonic, samsung, jvc, stb.. )

2013. márc. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat!!! Én még utána kérdeztem és nagyon sokan a Sonyt mint márkát ajánlották, nagyon dicsérték hogy nagyon jó a hangminősége. Amúgy én is a Sonyit dicsérem és szerintem is az a legg jobb hang technikában.
2013. márc. 21. 20:23
 5/17 anonim ***** válasza:

Igen ezekben az egybe házimozi rendszerekben Sony a legjobb, de a #3. válaszolónak igaza van hogy házimozi komponensekből jobb minőséget lehet kapni. Vannak Sony házmozi erősítők is.

[link]

2013. márc. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok én ugyebár nem értek ezekhez de szeretném ha segítenétek. Meg van már hogy milyen márkájút szeretnék Sonyi, egy jó hangzásút ha ősze állítanátok nekem azt meg köszönném. :) Van egy kis elképzelésem legyen állványos hangszóró, mélynyomó és erősítő. Valahogy így gondoltam de inkább arra hajtok hogy hangos legyen a szobámba szeretném nyitott ablaknál bömböltetni, Ja még ha ez segít akkor Rap-zenét hallgatok, ezt csak azért ha hangzásba esetleg számít. Nem techno vagy Disco zenéhez kéne :) Előre is köszönöm!!! :D
2013. márc. 25. 17:05
 7/17 anonim ***** válasza:
Jobban jarnal 2.0-val,mondjuk 2 darab Cerin Vega XLS215-tel.. nekem bevallt,nem adnam semmilyen 5.1ert. :)
2015. ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
XLS 215? Kétlem, tudtommal egy darab nincs belőle az országban. Ez annyira ritka itthon, hogy a hifis társdalom tuti tudna róla.
2015. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nemetorszagbol van.
2015. ápr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
csak jelenleg nem hajtom ki elegge,csak 200wtall,de tervben van egy Crown XTI 4002 ebayrol.
2015. ápr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!