Eredeti a beats solo HD fülhallgatóm?

Figyelt kérdés

Megnéztem YouTube videót ami összehasonlít egy eredetit meg egy fake et (az alapján oké), utánaolvastam neten és a beats oldalán sikeresen regisztráltam az S/N kód alapján, és nagyon jó a hangminősége. Tehát minden jel arra mutat hogy ez eredeti, de ezeken nincs valahol egy monster logo? Google ba van ahol van van ahol nincs rajta az a bizonyos monster logo. Beats oldalán Amúgy media markt ba vettem.


[link]



2013. márc. 20. 20:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ezeken már (Solo HD) nincs moster felirat. Ez csak sima, színtiszta Beats
2013. szept. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Azt szeretném még kérdezni, hogy a mostani Studio- mon mért nincs "monster" felirat? Ez még a régi monster es füles. Dobozára, kábelére is rávan írva, de a pánton csak az van, hogy "studio"? (mindkettő eredeti ez már nem kérdés)
2013. szept. 14. 18:36
 13/14 Sua012 válasza:
Nekem sikerült egy hamis Beats by Dr. Dre Solo HD-t vásárolnom.A hangjával nemvolt semmi baj,de hamar összetört. Esetleg nézd meg az állagát. Ha gyenge akkor szerintem hamis.Egyébként hong kongban 4ezer forint egy hamis: [link]
2013. szept. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Media Markt- ban vettem, nem azzal van a baj, hogy kamu lenne (ezt is regisztráltam amúgy beatsbydre.com -on) csak kíváncsi vagyok mért van apró különbség a kép és a fülhallgató között (konkrétan ez, hogy a dobozon a pánton csak egy sima monster logó van a fülesemen a studio felirat és a négy kis csavar a képen fekete, nekem meg szürke)
2013. szept. 16. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!