Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LG vagy SAMSUNG Led tv-t vegyek?

LG vagy SAMSUNG Led tv-t vegyek?

Figyelt kérdés
Ezt a kettőt néztem, de ajánlhattok másikat is: [link] vagy [link] (passzív vagy aktív 3D?)

2013. ápr. 2. 18:57
1 2
 1/19 dirtboy ***** válasza:
én az LG venném,1éve LG tv-ét is vettem
2013. ápr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
én az samsungot venném, fél éve samsung tv-ét is vettem:)
2013. ápr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 dirtboy ***** válasza:
0%

ma 20:07


áá fél év te nyertél :D

2013. ápr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%
most aztán segítettük a döntésben a kérdezőt!:D
2013. ápr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 dirtboy ***** válasza:
majd csak így egy 3adik fél is és akkor eldől,reméljük nem hoz be egy harmadik márkát.
2013. ápr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Samsung szerintem jobban megéri
2013. ápr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%

Ha 3D tv-t akarsz venni és full hd felbontásban szeretnéd nézni a térhatású anyagot is, akkor csak az aktív szemüvegest szabad választani. A passzív, vagyis az LG szemüveggel nézve fele olyan részletes és a kép sorai között fekete csíkok vannak, ami a másik szemnek szánt információt hordozza. Szóval a passzív 3D egy hiányos, fele olyan részletességű technika.


Ha meg nem érdekelne a térhatás, akkor szinte mindegy, mert az LG csak a hozzá adott szemüveggel jóval gyengébb felbontású. Szemüveg nélkül, 2D-ben az is tökéletes.

2013. ápr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi:D És érdemes várni addig amíg a Samsung 2013-as modellek ára lejebb megy?(mert azoknak még szebb lesz a képe)
2013. ápr. 7. 10:36
 9/19 anonim ***** válasza:
66%

Erre elsőre furcsának tűnő választ tudok adni, aztán rá jössz, hogy ez tényleg igaz.


Ha most megveszed, akkor lesz egy tv-d amiből lassan "megy majd ki az idő". Öregszik és idővel elavul.

ha vársz fél évet, akkor most nem lesz új tv, viszont kicsivel újabbhoz tusz jutni, talán kedvezőbb áron.

Ha vársz egy évet, akkor még sokkal újabbat vehetsz még talán olcsóbban is, de addig a régit kell nézni.

Ha várnál még tíz évet, akkor lehet, hogy ugyanezért a pénzért már olyan 3D-t kapnál, amihez szemüveg sem kell és félig körbe járható a térbeli képe. De lehet, hogy az még 20 év, és itt lesz.


Szerintem ezeket gondold át. Nehéz tanácsot adni mert kompromisszumot jelent, bárhogy is döntesz. Mindig jönnek újabb kiadások és folyamatosan csökkennek az árak. A készülékek egyre többet fognak nyújtani.

2013. ápr. 8. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Samsung…most vettem egy aktív 3D szemüveges TV-t (természetesen Samsung) de az aktív szemüveg az elemes, sztem inkább passzív! :)
2013. ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!