Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az autórádió mindig kitörli a...

Tomi93201 kérdése:

Az autórádió mindig kitörli a beállításait. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vettem egy JVC KD-R431-et. Beszereltem az autómba és most mindig amikor ledöglesztem a kocsit és kiveszem a kulcsot az autóból, nem csak kikapcsol a rádió, de ha visszakapcsolom, akkor még a beállításai is elvesznek és állíthatom be újból az egészet. Mi lehet a probléma? Vagy esetleg van valami mentés gomb amivel elmentem a beállításokat?
2013. ápr. 9. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
az autórádiót nem úgy szokták kötni, hogy teljesen áramtalanítja a rendszer mikor kihúzod a kulcsot ... a tiéd pedig úgy tűnik úgy van bekötve
2013. ápr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az autórádiók általában 2 szálon kapják a +12 v-t. Az egyiket fixre kell kötni, ez tartja a memóriát. A másikat kapcsolja a slusszkulcs. A leírásában biztos megtalálod.
2013. ápr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Így kösd be:

[link]

2013. ápr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az előző radióm is így volt beszerelve és működött remdesem, Az nem csinálta ezt.
2013. ápr. 10. 06:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyrészt nincs jól bekötve. Másrészt viszont a legtöbb fejegységben van egy memory backup akku is. Egy kis egycellás akku beépítve, ami arról gondoskodik, hogy ne vesszenek el a beállítások, ha esetleg áramtalanítani kell az autót. Ezzel is lehet probléma.
2013. ápr. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Semmivel nincs probléma. Két kábelt kell megcserélni és minden klappolni fog. Az autó rádiódból megy ki egy piros, illetve sárga vezeték, ezeket kell megvariálni. Ha nem bízol a megoldásban vidd el olyanhoz aki ért hozzá.

Ugyanezt fogja csinálni.

2013. ápr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!