Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy lehet az, hogy 3 hétig...

Hogy lehet az, hogy 3 hétig nem volt jó a laptop aksija, nem vette a töltést egyáltalán, most meg feltöltötte magát teljesen, és veszi is a töltést?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 13. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Elektronikája szerint meg nem engedett határ alá merült és úgy "gondolta", hogy rossz, nem érdemes tölteni...

És elég volt egy kis változás, "meggondolta" magát..

Az ember se mindig ugyanazt gondolja egy idő múlva ugyanarról..

2013. ápr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez érdekes. Már a szervizbe akartam vinni, ami 3 hét lett volna. Ezek szerint jó, hogy meggondolta magát a kicsike. :D
2013. ápr. 13. 19:14
 3/9 A kérdező kommentje:
Megint megadta magát. Nem tölt.
2013. ápr. 13. 23:18
 4/9 anonim válasza:
A laptop tíőusa negy ban segítene a hiba feltárásában vannak center pines töltővel rendelkező gépek ha a töltő rosszakodik akkor amiatt is lehet a hiba jelenség.
2013. ápr. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Dell inspiron.


Most megint tölt, eszem eldobom.

2013. ápr. 14. 18:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Jó hogy elárulod végre mivel is van gondod!

Mert a DELL egy speciális fajzat. A töltődugója nem 2, hanem 3 érintkezős, a közepén van egy vékony csap, ezen keresztül utasítja a töltőt, "tőccsön" vagy se.

Nézd át a dolgot....

2013. ápr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Babráltam vele, nem sok mindenre jutottam. A töltés megint megszűnt. Ilyen téren nem is nagyon konyítok a gépekhez, sajnos.
2013. ápr. 14. 21:25
 8/9 A kérdező kommentje:

"a váltakozó áramú adapter típusát nem lehet meghatározni"

ezt írja ki.

2013. ápr. 14. 23:37
 9/9 anonim válasza:
99% osan rossz a töltő menj be egy szakuletbe és probáld ki másikkal ....
2013. ápr. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!