Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy digitális beltéri egységet...

Egy digitális beltéri egységet összetudok hozni egy monitorral, úgy hogy TV-t tudjak rajta nézni?

Figyelt kérdés

Lehet elég h*lye a kérdés, de hátha! (Van egy DVB-T Tunerem, csak városon kívül már nincs erős jel, így kültéri antenna kéne!)

KÉP (Beltéri): [link]

KÉP (Monitor): [link]



2013. ápr. 15. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
TV tuner és PC közbeiktatásával.
2013. ápr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

Ezt így nem. Ha olyan lenne a beltérid amin van legalább egy VGA kimenet, akkor lehetne.

Nálam is volt olyan beltéri amin hdmi kimenet volt, azt egy HDMI/DVI átalakítóval tudtam bekötni és ment szépen fullhdban.

De neked ebben a formában nem fog menni, ezze a beltérivel nem. Max az előttem szóló ötlete. Bár ahoz meg SAT-os coax csati TV Tuner kértya kell a pc-be. Viszont ha az van a PC-be nem kell a beltéri, mert az egyből paraboláról szed mindent.

2013. ápr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, akár atomerőművet is közbe lehetne iktatni.

De ezzel egyszerűbb:

[link]

Plusz egy ilyen:

[link]

A kedves kérdező digitális beltériről írt, és belinkelt egy analóg készüléket. A válaszom arra érvényes.

2013. ápr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha lenne a beltérin egy hdmi kimenet, akkor hdmi-dvi adapterrel rá tudnád kötni a monitorra, de így nem fog menni
2013. ápr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi mindenkinek! +++
2013. ápr. 15. 15:05
 6/7 anonim ***** válasza:
"Van egy DVB-T Tunerem" - ezt írtad, miközben belinkeltél egy műholdvevőt (DVB-S). Nem értem, e kettő hogy jön össze.
2013. ápr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én sem értem, csak gondolom beírom! Mivel nem tudtam, hogy hogy mit, merre > meddig! De már vágom!
2013. ápr. 15. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!