Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Számítógépet szeretném tv-re...

Kriszmo78 kérdése:

Számítógépet szeretném tv-re kötni. A gépen dvi csatlakozó van, a tv-n scart csati (képcsöves a tv). Létezik ilyen átalakító?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak akkor van esélyed tudod összekötni, ha a DVI csatlakozód kiad analóg jelet is. Ebben az esetben egy DVI-VGA adapterrel átalakítod VGA-ra, majd építesz egy VGA-SCART kábelt. (a boltban kaphatók többsége nem jó!)


[link]

2013. ápr. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg fog halni a TV-d a régi képcsövesek nem PC-re lettek kifejlesztve.
2013. ápr. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fog meghalni. Olvasgasd a linkelt oldalt. Megfelelő kábellel és beállítással simán működik. Én a laptopot eddig 3 hagyományos tv-re kötöttem rá, gond nélkül. Plusz a pc-t is egyre, arról mennek a filmek.
2013. ápr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok értelme van rákötni már nem azért.

Nekem is rá volt kötve, mert meghalt a monitor de hulladék volt nagyon a képminőség pedig kb 8 éves a TV.

2013. ápr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megfelelően rákötve hozza a DVD lejátszó minőségét.
2013. ápr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!