Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a különbség az RGH és a...

Mi a különbség az RGH és a Jtag között, ha egyáltalán van lényeges különbség?

Figyelt kérdés

2013. máj. 1. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Egy közös van bennük hogy lebutítod vele az Xbox360-at.

Ez esetben elesel a játékok javításaitól(patch)mert csak a Live-on keresztül érhetőek el ahhoz még az ingyenes Silver tagság is elég.A mai játékok nagy része hibásan kerül fogalomba némelyik patch nélkül játszhatatlan pl.Dead Islads,Resi6,Fallout 3 és N.V,Dishonored,Skyrim stb...

szerintem nem éri meg lebutítani a gépet abból a 20.000ft-ból vehetsz egy pár jó játékot.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. máj. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Nincs az annyi, 10-12-ért megcsinálják, egyébként eleve így akarom venni.

2013. máj. 2. 16:11
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Az első valami rettenetesen nagy baromságot írt, fingja sincs az RGH ról.

Pont nem lebutítod vele, hanem felokosítod. A TU -kat pedig ugyan úgy le lehet tölteni, a különbség annyi, hogy beállítható melyiket használja.

2013. máj. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerinted az okosítás,ha nem tudsz használni különböző funkciókat a az Xbox360-on pl.Live, azért hívják butításnak már bocs.

Felokosítani pedig téged kellene,főleg az ilyen szavak miatt.

Minden tróger lopni akarja a játékot ebben nem kéne segíteni őket.

2013. máj. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Persze nektek minden eredeti!


Nem azért tettem fel a kérdést, hogy személyeskedjünk, és egy pár szavas kérdésből megítéljetek! Inkább hagyjátok a francba, már megvettem az Xbox-ot, remek minden, örülök, hogy pár kattintás után már játszhatok akármelyik játékkal, köszöntem!

2013. jún. 1. 22:41
 6/8 anonim válasza:
1. válaszoló nem jót irt mert ki lehet kapcsolni és akkor eredeti a boxod és egy gombnyomással vissza is!
2014. febr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
#3-asnak TELJESEN igaza van! Nem butítod le vele az xbox360-at, pont inkább bővíted újabb funkciókkal! Az XBOX Live már nem annyira "népszerű", hiszen ha online akarsz játszani mindenképpen fizetned KELL! Ennek az ellenkezője a SYSTEM LiNK (a JTAG/RGH-zott xboxok "live"-ja), amin ingyen tudsz játszani és le tudod tölteni a TU-okat is! SYSTEM LiNK kompatibilis játékok: [link] . Ha jól tudom az xbox360 a TU-okat innen tölti le: [link] . Plusz ingyen tudsz játszani, nem kell venned semmit (mármint nem kell 20.000 Ft-ért DVD-ket venned).
2016. jan. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elso valaszolo...

Nem azért a husz fillerert, de ha neked az rgh lebutitott, akkor azt mivel magyarazod meg, hogy ami kivan rgh-va arra ra raksz egy olyan programot ami az osszes regi xbox jatekot lejatsza... Sorolhatnek meg h mit tud egy RGHs gep...

2016. febr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!