Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kaptam egy autó, mélyládát...

Kaptam egy autó, mélyládát beépített erősítővel, a kocsiban (vw vento) nincs üres gomb, szeretném ha a kulcs kihúzására az erősítő is kikapcsoljon?

Figyelt kérdés
A cd lejátszó is kikapcsol ezért gondoltam, hogy biztos meg lehet ezt is oldani valahogy.
2013. máj. 17. 20:50
 1/7 Osynho ***** válasza:
Nem értem, mi köze az üres gombnak az erősítőhöz? :)A fejegységek többsége ki és bekapcsolja az erősítőt magától.
2013. máj. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kapcsol ki, vagy rossz szálra kötöttem?
2013. máj. 18. 06:24
 3/7 Osynho ***** válasza:

Van egy remote szál a fejegységbe menő iso csatlakozón. Arra kell kötni a remote vezetéket, amin keresztül bekapcsolja az erősítőt a fej.


[link]


Kék, vagy kék-fehér szokott lenni. Ha nem vagy biztos benne, vidd szakemberhez, nehogy rossz helyre kösd.


Milyen fejegységed van és milyen az aktív mélyed (pontos típus)?

2013. máj. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Osynho ***** válasza:
Bővebben: [link]
2013. máj. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A fejegység egy sony xplode, többet nem tudok róla a mély meg egy sal xb-10/a. Az mitől van, hogy ha a mélyen csak ha a piros rca-ba dugom a csatlakozot akkor szól a fehérrel nem, le égett volna benne valami? Ám köszi megtaláltam egy kék vezeték az írja is rajta, hogy REM.
2013. máj. 18. 11:23
 6/7 Osynho ***** válasza:

Nem égett le semmi. Miért kellene 2 csatornás jel egy mono hangszóróhoz? :) Mivel 1 hangszóró a mély, 1 csatornás jel kell neki.


Ott a REM csatlakozó a sub hátulján: [link]

2013. máj. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi megvan mostmár kikapcsol, de megint bele ütköztem valamibe, a hosszú kabellel ami a csomagtartóba elér nem megy csak egyfolytába gerjed, próbáltam már több vastagságú kábellel, rájöttem, hogy a nulla miatt van, áramot kap rendesen, rövid kábellel semmi gond :(
2013. máj. 18. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!