Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a különbség fényképezőgépné...

Mi a különbség fényképezőgépnél a zöld négyzet és a sárga négyzet között?

Figyelt kérdés
(csak most vettem, gondolom nagyon láma kérdés, épp ezért jó az anonimitás) Szal miután ráfókuszáltam valamire, de mielőtt még le is fényképezném vagy sárga, vagy zöld négyzet van a kép közepén (zöld-jó, sárga-rossz ennyire én is rájöttem de miért?)
2009. okt. 10. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom zöld, ha sikerült autofókuszálnia, sárga, ha nem. De ha most vetted, biztos adtak mellé kis kézikönyvet is, el kéne olvasni.
2009. okt. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is zöld-ok, sárga-nem ok. Próbálj a négyzetbe egy kontrasztos területet befogni, ahol éles mintázat van, mert homogén felületre nem tud élességet állítani. Probléma lehet még a kevés fény, ilyenkor nem tudsz sok mindent tenni, valamint ha közelre akarsz élességet állítani akkor kapcsold be a makró módot, amit egy kis virág jelöl.
2009. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, főképp ezt a makró módot.
2009. okt. 29. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!